Kup artykuł sponsorowany na We Plug Good Music
We Plug Good Music to medium z kraju Stany Zjednoczone dostępne na marketplace ranksource: zarezerwuj swój artykuł sponsorowany po widocznej cenie i bez zobowiązań.
- Język
- Angielski
- Kraj
- Stany Zjednoczone
- Czas publikacji
- 36 mies.
- Polityka linków
- Linki dofollow w cenie
- Linki / artykuł
- 1 linku na artykuł
- Treść reklamodawcy
- Dozwolona
O medium We Plug Good Music
Showcases new and emerging music and provides album reviews from new artists.
We Plug Good Music publikuje głównie w następującej tematyce:
Co publikujesz
- Article sponsorisé 2099 zł
- Link do Twojej witryny możliwy
- Treść dostarczona przez reklamodawcę akceptowana
- Citation dans un article existant -30%1499 zł
- Wstawienie do istniejącego artykułu
- Treść dostarczona przez reklamodawcę akceptowana
- Lien dans un article existant -30%1499 zł
- Link do Twojej witryny w cenie
- Wstawienie do istniejącego artykułu
- Treść dostarczona przez reklamodawcę akceptowana
Widoczność w wyszukiwarkach AI
Publikacja na We Plug Good Music to również obecność w odpowiedziach wyszukiwarek AI, które przeszukują to medium.
Zablokowane dla tych wyszukiwarek AI
- GPTBotOpenAI
- ChatGPT-UserOpenAI
- ClaudeBotAnthropic
- anthropic-aiAnthropic
- Google-ExtendedGemini
- PerplexityBotPerplexity
- Meta-ExternalAgentMeta AI
- MistralBotMistral
- DeepSeekDeepSeek
- Applebot-ExtendedApple
- bingbotMicrosoft
- CCBotCommon Crawl
- BytespiderByteDance
- AmazonbotAmazon
- AI2Bot
- cohere-ai
W jakim celu publikować na We Plug Good Music?
Artykuł sponsorowany na We Plug Good Music wspiera wiele strategii:
Najczęściej zadawane pytania
Jak opublikować artykuł sponsorowany na We Plug Good Music?
Dodaj We Plug Good Music do swojego wyboru na marketplace ranksource, prześlij swój brief redakcyjny, a ranksource koordynuje redakcję, a następnie publikację wspólnie z zespołem redakcyjnym We Plug Good Music. Format, linki i termin są potwierdzane przed zatwierdzeniem Twojego zamówienia.
Ile kosztuje artykuł sponsorowany na We Plug Good Music?
Publikacja artykułu sponsorowanego na We Plug Good Music zaczyna się od 1499 zł. Cena obejmuje redakcję lub korektę redakcyjną, publikację oraz utrzymanie artykułu. Dokładna cena zależna od wybranego formatu jest widoczna na marketplace ranksource.
W jakim czasie mój artykuł zostanie opublikowany na We Plug Good Music?
Termin publikacji na We Plug Good Music jest potwierdzany przed Twoim zamówieniem, po zatwierdzeniu briefu przez redakcję. Zależy on od wybranego formatu i kalendarza redakcyjnego medium; ranksource nadzoruje każdy etap aż do publikacji.
Czy link do mojej witryny będzie typu dofollow na We Plug Good Music?
Tak. We Plug Good Music zawiera link dofollow do Twojej witryny, do 1 linku na artykuł, co przekazuje autorytet SEO na Twoją stronę docelową.
Czy mogę dostarczyć własny artykuł do We Plug Good Music?
Tak, We Plug Good Music akceptuje treść napisaną przez reklamodawcę, z zastrzeżeniem jej zatwierdzenia redakcyjnego. Możesz również powierzyć redakcję ranksource, aby zachować linię redakcyjną medium.
Jakie tematy mogę poruszyć w artykule na We Plug Good Music?
We Plug Good Music publikuje głównie w tematyce Muzyka. Twój artykuł sponsorowany musi wpisywać się w tę tematykę lub w spójny kąt redakcyjny, zatwierdzony z redakcją.
Czy artykuł na We Plug Good Music pojawia się w ChatGPT, Claude lub Perplexity?
Kompatybilność We Plug Good Music z wyszukiwarkami AI (ChatGPT, Claude, Perplexity) jest w trakcie analizy przez ranksource i zostaje wyświetlona na karcie, gdy tylko zostanie zakwalifikowana.
Jak długo mój artykuł pozostaje online na We Plug Good Music?
Artykuł pozostaje opublikowany na We Plug Good Music przez co najmniej 36 mies., z aktywnym linkiem lub linkami przez cały ten czas. To gwarancja trwałości większa niż zwykły tymczasowy link.
Te media również mogą Cię zainteresować
- TechCrunch Stany Zjednoczone Od 202 999 zł
- Marie Claire Stany Zjednoczone Od 150 999 zł
- 9to5Mac Stany Zjednoczone Od 66 999 zł
- Rolling Stone Stany Zjednoczone Również w tematyce Muzyka Od 80 999 zł
- The Hollywood Reporter Stany Zjednoczone Od 60 999 zł
- TechRadar Stany Zjednoczone Od 60 999 zł
- The Week Stany Zjednoczone Od 61 999 zł
- Kiplinger Stany Zjednoczone Od 47 999 zł
Publikuj na We Plug Good Music
Sprawdź dostępność i uruchom swój artykuł sponsorowany na We Plug Good Music z poziomu marketplace ranksource.