Kup artykuł sponsorowany na TechGamesNews
TechGamesNews to medium z kraju Stany Zjednoczone dostępne na marketplace ranksource: zarezerwuj swój artykuł sponsorowany po widocznej cenie i bez zobowiązań.
- Język
- Angielski
- Kraj
- Stany Zjednoczone
- Czas publikacji
- 36 mies.
- Polityka linków
- Linki dofollow w cenie
- Linki / artykuł
- 1 linku na artykuł
- Treść reklamodawcy
- Dozwolona
O medium TechGamesNews
A place to find all the technology, video games, smartphones, computers, and gadgets news, latest updates, guides, comparisons, reviews, and lots more.
TechGamesNews publikuje głównie w następującej tematyce:
Co publikujesz
- Article sponsorisé 1299 zł
- Link do Twojej witryny możliwy
- Treść dostarczona przez reklamodawcę akceptowana
Widoczność w wyszukiwarkach AI
Publikacja na TechGamesNews to również obecność w odpowiedziach wyszukiwarek AI, które przeszukują to medium.
Dostępne dla wyszukiwarek AI
- ClaudeBotAnthropic
- Meta-ExternalAgentMeta AI
- MistralBotMistral
- DeepSeekDeepSeek
- bingbotMicrosoft
- AI2Bot
- cohere-ai
Zablokowane dla tych wyszukiwarek AI
- GPTBotOpenAI
- ChatGPT-UserOpenAI
- anthropic-aiAnthropic
- Google-ExtendedGemini
- PerplexityBotPerplexity
- Applebot-ExtendedApple
- CCBotCommon Crawl
- BytespiderByteDance
- AmazonbotAmazon
TechGamesNews jest przeszukiwane przez 7 wyszukiwarek AI spośród najważniejszych na rynku.
W jakim celu publikować na TechGamesNews?
Artykuł sponsorowany na TechGamesNews wspiera wiele strategii:
Najczęściej zadawane pytania
Jak opublikować artykuł sponsorowany na TechGamesNews?
Dodaj TechGamesNews do swojego wyboru na marketplace ranksource, prześlij swój brief redakcyjny, a ranksource koordynuje redakcję, a następnie publikację wspólnie z zespołem redakcyjnym TechGamesNews. Format, linki i termin są potwierdzane przed zatwierdzeniem Twojego zamówienia.
Ile kosztuje artykuł sponsorowany na TechGamesNews?
Publikacja artykułu sponsorowanego na TechGamesNews zaczyna się od 1299 zł. Cena obejmuje redakcję lub korektę redakcyjną, publikację oraz utrzymanie artykułu. Dokładna cena zależna od wybranego formatu jest widoczna na marketplace ranksource.
W jakim czasie mój artykuł zostanie opublikowany na TechGamesNews?
Termin publikacji na TechGamesNews jest potwierdzany przed Twoim zamówieniem, po zatwierdzeniu briefu przez redakcję. Zależy on od wybranego formatu i kalendarza redakcyjnego medium; ranksource nadzoruje każdy etap aż do publikacji.
Czy link do mojej witryny będzie typu dofollow na TechGamesNews?
Tak. TechGamesNews zawiera link dofollow do Twojej witryny, do 1 linku na artykuł, co przekazuje autorytet SEO na Twoją stronę docelową.
Czy mogę dostarczyć własny artykuł do TechGamesNews?
Tak, TechGamesNews akceptuje treść napisaną przez reklamodawcę, z zastrzeżeniem jej zatwierdzenia redakcyjnego. Możesz również powierzyć redakcję ranksource, aby zachować linię redakcyjną medium.
Jakie tematy mogę poruszyć w artykule na TechGamesNews?
TechGamesNews publikuje głównie w tematyce Sprzęt i gadżety, Mobile i telekomunikacja & Gry konsolowe i PC. Twój artykuł sponsorowany musi wpisywać się w tę tematykę lub w spójny kąt redakcyjny, zatwierdzony z redakcją.
Czy artykuł na TechGamesNews pojawia się w ChatGPT, Claude lub Perplexity?
TechGamesNews jest przeszukiwane przez 7 wyszukiwarek AI, w tym ClaudeBot, Meta-ExternalAgent & MistralBot. Artykuł sponsorowany opublikowany na tym medium może więc zostać wykorzystany jako źródło w ich odpowiedziach generatywnych, oprócz swojej widoczności w Google: to dźwignia widoczności w AI (GEO), którą ranksource dokumentuje dla każdego medium.
Jak długo mój artykuł pozostaje online na TechGamesNews?
Artykuł pozostaje opublikowany na TechGamesNews przez co najmniej 36 mies., z aktywnym linkiem lub linkami przez cały ten czas. To gwarancja trwałości większa niż zwykły tymczasowy link.
Te media również mogą Cię zainteresować
- TechCrunch Stany Zjednoczone Od 202 999 zł
- Marie Claire Stany Zjednoczone Od 150 999 zł
- 9to5Mac Stany Zjednoczone Również w tematyce Sprzęt i gadżety Od 66 999 zł
- Rolling Stone Stany Zjednoczone Od 80 999 zł
- The Hollywood Reporter Stany Zjednoczone Od 60 999 zł
- TechRadar Stany Zjednoczone Również w tematyce Sprzęt i gadżety Od 60 999 zł
- The Week Stany Zjednoczone Od 61 999 zł
- Kiplinger Stany Zjednoczone Od 47 999 zł
Publikuj na TechGamesNews
Sprawdź dostępność i uruchom swój artykuł sponsorowany na TechGamesNews z poziomu marketplace ranksource.