Kup artykuł sponsorowany na Lifeberrys
Lifeberrys to medium z kraju Stany Zjednoczone dostępne na marketplace ranksource: zarezerwuj swój artykuł sponsorowany po widocznej cenie i bez zobowiązań.
- Język
- Angielski
- Kraj
- Stany Zjednoczone
- Czas publikacji
- 36 mies.
- Polityka linków
- Linki dofollow w cenie
- Linki / artykuł
- 1 linku na artykuł
- Treść reklamodawcy
- Dozwolona
O medium Lifeberrys
Lifeberrys.com provides articles and expert advice for women on fashion, health, beauty, relationships, and wellness.
Lifeberrys publikuje głównie w następującej tematyce:
Co publikujesz
- Article sponsorisé 1799 zł
- Link do Twojej witryny możliwy
- Treść dostarczona przez reklamodawcę akceptowana
Widoczność w wyszukiwarkach AI
Publikacja na Lifeberrys to również obecność w odpowiedziach wyszukiwarek AI, które przeszukują to medium.
Dostępne dla wyszukiwarek AI
- GPTBotOpenAI
- ChatGPT-UserOpenAI
- ClaudeBotAnthropic
- anthropic-aiAnthropic
- Google-ExtendedGemini
- PerplexityBotPerplexity
- Meta-ExternalAgentMeta AI
- MistralBotMistral
- DeepSeekDeepSeek
- Applebot-ExtendedApple
- bingbotMicrosoft
- CCBotCommon Crawl
- BytespiderByteDance
- AmazonbotAmazon
- AI2Bot
- cohere-ai
Lifeberrys jest przeszukiwane przez 16 wyszukiwarek AI spośród najważniejszych na rynku.
W jakim celu publikować na Lifeberrys?
Artykuł sponsorowany na Lifeberrys wspiera wiele strategii:
Najczęściej zadawane pytania
Jak opublikować artykuł sponsorowany na Lifeberrys?
Dodaj Lifeberrys do swojego wyboru na marketplace ranksource, prześlij swój brief redakcyjny, a ranksource koordynuje redakcję, a następnie publikację wspólnie z zespołem redakcyjnym Lifeberrys. Format, linki i termin są potwierdzane przed zatwierdzeniem Twojego zamówienia.
Ile kosztuje artykuł sponsorowany na Lifeberrys?
Publikacja artykułu sponsorowanego na Lifeberrys zaczyna się od 1799 zł. Cena obejmuje redakcję lub korektę redakcyjną, publikację oraz utrzymanie artykułu. Dokładna cena zależna od wybranego formatu jest widoczna na marketplace ranksource.
W jakim czasie mój artykuł zostanie opublikowany na Lifeberrys?
Termin publikacji na Lifeberrys jest potwierdzany przed Twoim zamówieniem, po zatwierdzeniu briefu przez redakcję. Zależy on od wybranego formatu i kalendarza redakcyjnego medium; ranksource nadzoruje każdy etap aż do publikacji.
Czy link do mojej witryny będzie typu dofollow na Lifeberrys?
Tak. Lifeberrys zawiera link dofollow do Twojej witryny, do 1 linku na artykuł, co przekazuje autorytet SEO na Twoją stronę docelową.
Czy mogę dostarczyć własny artykuł do Lifeberrys?
Tak, Lifeberrys akceptuje treść napisaną przez reklamodawcę, z zastrzeżeniem jej zatwierdzenia redakcyjnego. Możesz również powierzyć redakcję ranksource, aby zachować linię redakcyjną medium.
Jakie tematy mogę poruszyć w artykule na Lifeberrys?
Lifeberrys publikuje głównie w tematyce Moda i akcesoria, Uroda i kosmetyki, Styl życia i codzienność & Fitness i odżywianie. Twój artykuł sponsorowany musi wpisywać się w tę tematykę lub w spójny kąt redakcyjny, zatwierdzony z redakcją.
Czy artykuł na Lifeberrys pojawia się w ChatGPT, Claude lub Perplexity?
Lifeberrys jest przeszukiwane przez 16 wyszukiwarek AI, w tym GPTBot, ChatGPT-User & ClaudeBot. Artykuł sponsorowany opublikowany na tym medium może więc zostać wykorzystany jako źródło w ich odpowiedziach generatywnych, oprócz swojej widoczności w Google — to dźwignia widoczności w AI (GEO), którą ranksource dokumentuje dla każdego medium.
Jak długo mój artykuł pozostaje online na Lifeberrys?
Artykuł pozostaje opublikowany na Lifeberrys przez co najmniej 36 mies., z aktywnym linkiem lub linkami przez cały ten czas. To gwarancja trwałości większa niż zwykły tymczasowy link.
Te media również mogą Cię zainteresować
- 9to5Mac Stany Zjednoczone Od 66 999 zł
- Rolling Stone Stany Zjednoczone Od 80 999 zł
- The Hollywood Reporter Stany Zjednoczone Również w tematyce Styl życia i codzienność Od 60 999 zł
- TechRadar Stany Zjednoczone Od 60 999 zł
- TechCrunch Stany Zjednoczone Od 202 999 zł
- Marie Claire Stany Zjednoczone Również w tematyce Moda i akcesoria Od 150 999 zł
- The Week Stany Zjednoczone Od 61 999 zł
- Kiplinger Stany Zjednoczone Od 47 999 zł
Publikuj na Lifeberrys
Sprawdź dostępność i uruchom swój artykuł sponsorowany na Lifeberrys z poziomu marketplace ranksource.