Kup artykuł sponsorowany na جهينة نيوز
جهينة نيوز to medium z kraju Stany Zjednoczone dostępne na marketplace ranksource: zarezerwuj swój artykuł sponsorowany po widocznej cenie i bez zobowiązań.
- Język
- Angielski
- Kraj
- Stany Zjednoczone
- Czas publikacji
- 36 mies.
- Polityka linków
- Linki dofollow w cenie
- Linki / artykuł
- 1 linku na artykuł
- Treść reklamodawcy
- Dozwolona
O medium جهينة نيوز
أخبار الأردن اليومية في موقع جهينة الألكتروني،أخبار المحافظات اليومية،خبر عاجل من عمان و المحافظات الأردنية،وكالة جهينة الأخبارية، أخبار على مدار الساعة
جهينة نيوز publikuje głównie w następującej tematyce:
Co publikujesz
- Article sponsorisé 3499 zł
- Link do Twojej witryny możliwy
- Treść dostarczona przez reklamodawcę akceptowana
Widoczność w wyszukiwarkach AI
Publikacja na جهينة نيوز to również obecność w odpowiedziach wyszukiwarek AI, które przeszukują to medium.
Dostępne dla wyszukiwarek AI
- GPTBotOpenAI
- ChatGPT-UserOpenAI
- ClaudeBotAnthropic
- anthropic-aiAnthropic
- Google-ExtendedGemini
- PerplexityBotPerplexity
- Meta-ExternalAgentMeta AI
- MistralBotMistral
- DeepSeekDeepSeek
- Applebot-ExtendedApple
- bingbotMicrosoft
- CCBotCommon Crawl
- BytespiderByteDance
- AmazonbotAmazon
- AI2Bot
- cohere-ai
جهينة نيوز jest przeszukiwane przez 16 wyszukiwarek AI spośród najważniejszych na rynku.
W jakim celu publikować na جهينة نيوز?
Artykuł sponsorowany na جهينة نيوز wspiera wiele strategii:
Najczęściej zadawane pytania
Jak opublikować artykuł sponsorowany na جهينة نيوز?
Dodaj جهينة نيوز do swojego wyboru na marketplace ranksource, prześlij swój brief redakcyjny, a ranksource koordynuje redakcję, a następnie publikację wspólnie z zespołem redakcyjnym جهينة نيوز. Format, linki i termin są potwierdzane przed zatwierdzeniem Twojego zamówienia.
Ile kosztuje artykuł sponsorowany na جهينة نيوز?
Publikacja artykułu sponsorowanego na جهينة نيوز zaczyna się od 3499 zł. Cena obejmuje redakcję lub korektę redakcyjną, publikację oraz utrzymanie artykułu. Dokładna cena zależna od wybranego formatu jest widoczna na marketplace ranksource.
W jakim czasie mój artykuł zostanie opublikowany na جهينة نيوز?
Termin publikacji na جهينة نيوز jest potwierdzany przed Twoim zamówieniem, po zatwierdzeniu briefu przez redakcję. Zależy on od wybranego formatu i kalendarza redakcyjnego medium; ranksource nadzoruje każdy etap aż do publikacji.
Czy link do mojej witryny będzie typu dofollow na جهينة نيوز?
Tak. جهينة نيوز zawiera link dofollow do Twojej witryny, do 1 linku na artykuł, co przekazuje autorytet SEO na Twoją stronę docelową.
Czy mogę dostarczyć własny artykuł do جهينة نيوز?
Tak, جهينة نيوز akceptuje treść napisaną przez reklamodawcę, z zastrzeżeniem jej zatwierdzenia redakcyjnego. Możesz również powierzyć redakcję ranksource, aby zachować linię redakcyjną medium.
Jakie tematy mogę poruszyć w artykule na جهينة نيوز?
جهينة نيوز publikuje głównie w tematyce Wiadomości ogólne i lokalne & Polityka i gospodarka. Twój artykuł sponsorowany musi wpisywać się w tę tematykę lub w spójny kąt redakcyjny, zatwierdzony z redakcją.
Czy artykuł na جهينة نيوز pojawia się w ChatGPT, Claude lub Perplexity?
جهينة نيوز jest przeszukiwane przez 16 wyszukiwarek AI, w tym GPTBot, ChatGPT-User & ClaudeBot. Artykuł sponsorowany opublikowany na tym medium może więc zostać wykorzystany jako źródło w ich odpowiedziach generatywnych, oprócz swojej widoczności w Google: to dźwignia widoczności w AI (GEO), którą ranksource dokumentuje dla każdego medium.
Jak długo mój artykuł pozostaje online na جهينة نيوز?
Artykuł pozostaje opublikowany na جهينة نيوز przez co najmniej 36 mies., z aktywnym linkiem lub linkami przez cały ten czas. To gwarancja trwałości większa niż zwykły tymczasowy link.
Te media również mogą Cię zainteresować
- TechCrunch Stany Zjednoczone Od 202 999 zł
- Marie Claire Stany Zjednoczone Od 150 999 zł
- 9to5Mac Stany Zjednoczone Od 66 999 zł
- Rolling Stone Stany Zjednoczone Również w tematyce Polityka i gospodarka Od 80 999 zł
- The Hollywood Reporter Stany Zjednoczone Od 60 999 zł
- TechRadar Stany Zjednoczone Od 60 999 zł
- The Week Stany Zjednoczone Również w tematyce Wiadomości ogólne i lokalne Od 61 999 zł
- Kiplinger Stany Zjednoczone Od 47 999 zł
Publikuj na جهينة نيوز
Sprawdź dostępność i uruchom swój artykuł sponsorowany na جهينة نيوز z poziomu marketplace ranksource.