Kup artykuł sponsorowany na Italynews
Italynews to medium z kraju Wielka Brytania dostępne na marketplace ranksource: zarezerwuj swój artykuł sponsorowany po widocznej cenie i bez zobowiązań.
- Język
- Włoski
- Kraj
- Wielka Brytania
- Czas publikacji
- 36 mies.
- Polityka linków
- Linki dofollow w cenie
- Linki / artykuł
- 3 linków na artykuł
- Treść reklamodawcy
- Dozwolona
O medium Italynews
Italynews presenta le ultime notizie, cultura, lifestyle, tendenze e analisi dall'Italia.
Italynews publikuje głównie w następującej tematyce:
Co publikujesz
- Article sponsorisé 1099 zł
- Link do Twojej witryny możliwy
- Treść dostarczona przez reklamodawcę akceptowana
Widoczność w wyszukiwarkach AI
Publikacja na Italynews to również obecność w odpowiedziach wyszukiwarek AI, które przeszukują to medium.
Dostępne dla wyszukiwarek AI
- GPTBotOpenAI
- ChatGPT-UserOpenAI
- ClaudeBotAnthropic
- anthropic-aiAnthropic
- Google-ExtendedGemini
- PerplexityBotPerplexity
- Meta-ExternalAgentMeta AI
- MistralBotMistral
- DeepSeekDeepSeek
- Applebot-ExtendedApple
- bingbotMicrosoft
- CCBotCommon Crawl
- BytespiderByteDance
- AmazonbotAmazon
- AI2Bot
- cohere-ai
Italynews jest przeszukiwane przez 16 wyszukiwarek AI spośród najważniejszych na rynku.
W jakim celu publikować na Italynews?
Artykuł sponsorowany na Italynews wspiera wiele strategii:
Najczęściej zadawane pytania
Jak opublikować artykuł sponsorowany na Italynews?
Dodaj Italynews do swojego wyboru na marketplace ranksource, prześlij swój brief redakcyjny, a ranksource koordynuje redakcję, a następnie publikację wspólnie z zespołem redakcyjnym Italynews. Format, linki i termin są potwierdzane przed zatwierdzeniem Twojego zamówienia.
Ile kosztuje artykuł sponsorowany na Italynews?
Publikacja artykułu sponsorowanego na Italynews zaczyna się od 1099 zł. Cena obejmuje redakcję lub korektę redakcyjną, publikację oraz utrzymanie artykułu. Dokładna cena zależna od wybranego formatu jest widoczna na marketplace ranksource.
W jakim czasie mój artykuł zostanie opublikowany na Italynews?
Termin publikacji na Italynews jest potwierdzany przed Twoim zamówieniem, po zatwierdzeniu briefu przez redakcję. Zależy on od wybranego formatu i kalendarza redakcyjnego medium; ranksource nadzoruje każdy etap aż do publikacji.
Czy link do mojej witryny będzie typu dofollow na Italynews?
Tak. Italynews zawiera link dofollow do Twojej witryny, do 3 linków na artykuł, co przekazuje autorytet SEO na Twoją stronę docelową.
Czy mogę dostarczyć własny artykuł do Italynews?
Tak, Italynews akceptuje treść napisaną przez reklamodawcę, z zastrzeżeniem jej zatwierdzenia redakcyjnego. Możesz również powierzyć redakcję ranksource, aby zachować linię redakcyjną medium.
Jakie tematy mogę poruszyć w artykule na Italynews?
Italynews publikuje głównie w tematyce Wiadomości ogólne i lokalne, Styl życia i codzienność & Kultura i rozrywka. Twój artykuł sponsorowany musi wpisywać się w tę tematykę lub w spójny kąt redakcyjny, zatwierdzony z redakcją.
Czy artykuł na Italynews pojawia się w ChatGPT, Claude lub Perplexity?
Italynews jest przeszukiwane przez 16 wyszukiwarek AI, w tym GPTBot, ChatGPT-User & ClaudeBot. Artykuł sponsorowany opublikowany na tym medium może więc zostać wykorzystany jako źródło w ich odpowiedziach generatywnych, oprócz swojej widoczności w Google: to dźwignia widoczności w AI (GEO), którą ranksource dokumentuje dla każdego medium.
Jak długo mój artykuł pozostaje online na Italynews?
Artykuł pozostaje opublikowany na Italynews przez co najmniej 36 mies., z aktywnym linkiem lub linkami przez cały ten czas. To gwarancja trwałości większa niż zwykły tymczasowy link.
Te media również mogą Cię zainteresować
- Metro Wielka Brytania Również w tematyce Wiadomości ogólne i lokalne Od 76 999 zł
- Express Wielka Brytania Również w tematyce Wiadomości ogólne i lokalne Od 39 999 zł
- The Mirror Wielka Brytania Również w tematyce Wiadomości ogólne i lokalne Od 34 999 zł
- The Daily Star Wielka Brytania Również w tematyce Wiadomości ogólne i lokalne Od 39 999 zł
- Manchester Evening News Wielka Brytania Również w tematyce Wiadomości ogólne i lokalne Od 12 999 zł
- Liverpool Echo Wielka Brytania Również w tematyce Wiadomości ogólne i lokalne Od 12 999 zł
- Birmingham Live Wielka Brytania Również w tematyce Wiadomości ogólne i lokalne Od 14 999 zł
- WalesOnline Wielka Brytania Również w tematyce Wiadomości ogólne i lokalne Od 13 999 zł
Publikuj na Italynews
Sprawdź dostępność i uruchom swój artykuł sponsorowany na Italynews z poziomu marketplace ranksource.