Kup artykuł sponsorowany na Incredibusy
Incredibusy to medium z kraju Wielka Brytania dostępne na marketplace ranksource: zarezerwuj swój artykuł sponsorowany po widocznej cenie i bez zobowiązań.
- Język
- Angielski
- Kraj
- Wielka Brytania
- Czas publikacji
- 36 mies.
- Polityka linków
- Linki dofollow w cenie
- Linki / artykuł
- 1 linku na artykuł
- Treść reklamodawcy
- Dozwolona
O medium Incredibusy
Incredibusy is a lifestyle blog offering practical advice and insights on everyday living, parenting, and children.
Incredibusy publikuje głównie w następującej tematyce:
Co publikujesz
- Article sponsorisé 2099 zł
- Link do Twojej witryny możliwy
- Treść dostarczona przez reklamodawcę akceptowana
- Citation dans un article existant -30%1499 zł
- Wstawienie do istniejącego artykułu
- Treść dostarczona przez reklamodawcę akceptowana
- Lien dans un article existant -30%1499 zł
- Link do Twojej witryny w cenie
- Wstawienie do istniejącego artykułu
- Treść dostarczona przez reklamodawcę akceptowana
Widoczność w wyszukiwarkach AI
Publikacja na Incredibusy to również obecność w odpowiedziach wyszukiwarek AI, które przeszukują to medium.
Dostępne dla wyszukiwarek AI
- GPTBotOpenAI
- ChatGPT-UserOpenAI
- ClaudeBotAnthropic
- anthropic-aiAnthropic
- Google-ExtendedGemini
- PerplexityBotPerplexity
- Meta-ExternalAgentMeta AI
- MistralBotMistral
- DeepSeekDeepSeek
- Applebot-ExtendedApple
- bingbotMicrosoft
- CCBotCommon Crawl
- BytespiderByteDance
- AmazonbotAmazon
- AI2Bot
- cohere-ai
Incredibusy jest przeszukiwane przez 16 wyszukiwarek AI spośród najważniejszych na rynku.
W jakim celu publikować na Incredibusy?
Artykuł sponsorowany na Incredibusy wspiera wiele strategii:
Najczęściej zadawane pytania
Jak opublikować artykuł sponsorowany na Incredibusy?
Dodaj Incredibusy do swojego wyboru na marketplace ranksource, prześlij swój brief redakcyjny, a ranksource koordynuje redakcję, a następnie publikację wspólnie z zespołem redakcyjnym Incredibusy. Format, linki i termin są potwierdzane przed zatwierdzeniem Twojego zamówienia.
Ile kosztuje artykuł sponsorowany na Incredibusy?
Publikacja artykułu sponsorowanego na Incredibusy zaczyna się od 1499 zł. Cena obejmuje redakcję lub korektę redakcyjną, publikację oraz utrzymanie artykułu. Dokładna cena zależna od wybranego formatu jest widoczna na marketplace ranksource.
W jakim czasie mój artykuł zostanie opublikowany na Incredibusy?
Termin publikacji na Incredibusy jest potwierdzany przed Twoim zamówieniem, po zatwierdzeniu briefu przez redakcję. Zależy on od wybranego formatu i kalendarza redakcyjnego medium; ranksource nadzoruje każdy etap aż do publikacji.
Czy link do mojej witryny będzie typu dofollow na Incredibusy?
Tak. Incredibusy zawiera link dofollow do Twojej witryny, do 1 linku na artykuł, co przekazuje autorytet SEO na Twoją stronę docelową.
Czy mogę dostarczyć własny artykuł do Incredibusy?
Tak, Incredibusy akceptuje treść napisaną przez reklamodawcę, z zastrzeżeniem jej zatwierdzenia redakcyjnego. Możesz również powierzyć redakcję ranksource, aby zachować linię redakcyjną medium.
Jakie tematy mogę poruszyć w artykule na Incredibusy?
Incredibusy publikuje głównie w tematyce Rodzicielstwo i dzieci & Styl życia i codzienność. Twój artykuł sponsorowany musi wpisywać się w tę tematykę lub w spójny kąt redakcyjny, zatwierdzony z redakcją.
Czy artykuł na Incredibusy pojawia się w ChatGPT, Claude lub Perplexity?
Incredibusy jest przeszukiwane przez 16 wyszukiwarek AI, w tym GPTBot, ChatGPT-User & ClaudeBot. Artykuł sponsorowany opublikowany na tym medium może więc zostać wykorzystany jako źródło w ich odpowiedziach generatywnych, oprócz swojej widoczności w Google: to dźwignia widoczności w AI (GEO), którą ranksource dokumentuje dla każdego medium.
Jak długo mój artykuł pozostaje online na Incredibusy?
Artykuł pozostaje opublikowany na Incredibusy przez co najmniej 36 mies., z aktywnym linkiem lub linkami przez cały ten czas. To gwarancja trwałości większa niż zwykły tymczasowy link.
Te media również mogą Cię zainteresować
- Metro Wielka Brytania Od 76 999 zł
- Express Wielka Brytania Również w tematyce Styl życia i codzienność Od 39 999 zł
- The Mirror Wielka Brytania Również w tematyce Styl życia i codzienność Od 34 999 zł
- The Daily Star Wielka Brytania Od 39 999 zł
- Manchester Evening News Wielka Brytania Od 12 999 zł
- Liverpool Echo Wielka Brytania Od 12 999 zł
- Birmingham Live Wielka Brytania Od 14 999 zł
- WalesOnline Wielka Brytania Od 13 999 zł
Publikuj na Incredibusy
Sprawdź dostępność i uruchom swój artykuł sponsorowany na Incredibusy z poziomu marketplace ranksource.