Kup artykuł sponsorowany na Canarian Weekly
Canarian Weekly to medium z kraju Stany Zjednoczone dostępne na marketplace ranksource: zarezerwuj swój artykuł sponsorowany po widocznej cenie i bez zobowiązań.
- Język
- Angielski
- Kraj
- Stany Zjednoczone
- Czas publikacji
- 36 mies.
- Polityka linków
- Linki dofollow w cenie
- Linki / artykuł
- 1 linku na artykuł
- Treść reklamodawcy
- Dozwolona
O medium Canarian Weekly
Canarian Weekly - THE News service for the Canary Islands in English
Canarian Weekly publikuje głównie w następującej tematyce:
Co publikujesz
- Article sponsorisé 1499 zł
- Link do Twojej witryny możliwy
- Treść dostarczona przez reklamodawcę akceptowana
Widoczność w wyszukiwarkach AI
Publikacja na Canarian Weekly to również obecność w odpowiedziach wyszukiwarek AI, które przeszukują to medium.
Dostępne dla wyszukiwarek AI
- GPTBotOpenAI
- ChatGPT-UserOpenAI
- ClaudeBotAnthropic
- anthropic-aiAnthropic
- Google-ExtendedGemini
- PerplexityBotPerplexity
- Meta-ExternalAgentMeta AI
- MistralBotMistral
- DeepSeekDeepSeek
- Applebot-ExtendedApple
- bingbotMicrosoft
- CCBotCommon Crawl
- BytespiderByteDance
- AmazonbotAmazon
- AI2Bot
- cohere-ai
Canarian Weekly jest przeszukiwane przez 16 wyszukiwarek AI spośród najważniejszych na rynku.
W jakim celu publikować na Canarian Weekly?
Artykuł sponsorowany na Canarian Weekly wspiera wiele strategii:
Najczęściej zadawane pytania
Jak opublikować artykuł sponsorowany na Canarian Weekly?
Dodaj Canarian Weekly do swojego wyboru na marketplace ranksource, prześlij swój brief redakcyjny, a ranksource koordynuje redakcję, a następnie publikację wspólnie z zespołem redakcyjnym Canarian Weekly. Format, linki i termin są potwierdzane przed zatwierdzeniem Twojego zamówienia.
Ile kosztuje artykuł sponsorowany na Canarian Weekly?
Publikacja artykułu sponsorowanego na Canarian Weekly zaczyna się od 1499 zł. Cena obejmuje redakcję lub korektę redakcyjną, publikację oraz utrzymanie artykułu. Dokładna cena zależna od wybranego formatu jest widoczna na marketplace ranksource.
W jakim czasie mój artykuł zostanie opublikowany na Canarian Weekly?
Termin publikacji na Canarian Weekly jest potwierdzany przed Twoim zamówieniem, po zatwierdzeniu briefu przez redakcję. Zależy on od wybranego formatu i kalendarza redakcyjnego medium; ranksource nadzoruje każdy etap aż do publikacji.
Czy link do mojej witryny będzie typu dofollow na Canarian Weekly?
Tak. Canarian Weekly zawiera link dofollow do Twojej witryny, do 1 linku na artykuł, co przekazuje autorytet SEO na Twoją stronę docelową.
Czy mogę dostarczyć własny artykuł do Canarian Weekly?
Tak, Canarian Weekly akceptuje treść napisaną przez reklamodawcę, z zastrzeżeniem jej zatwierdzenia redakcyjnego. Możesz również powierzyć redakcję ranksource, aby zachować linię redakcyjną medium.
Jakie tematy mogę poruszyć w artykule na Canarian Weekly?
Canarian Weekly publikuje głównie w tematyce Wiadomości ogólne i lokalne. Twój artykuł sponsorowany musi wpisywać się w tę tematykę lub w spójny kąt redakcyjny, zatwierdzony z redakcją.
Czy artykuł na Canarian Weekly pojawia się w ChatGPT, Claude lub Perplexity?
Canarian Weekly jest przeszukiwane przez 16 wyszukiwarek AI, w tym GPTBot, ChatGPT-User & ClaudeBot. Artykuł sponsorowany opublikowany na tym medium może więc zostać wykorzystany jako źródło w ich odpowiedziach generatywnych, oprócz swojej widoczności w Google: to dźwignia widoczności w AI (GEO), którą ranksource dokumentuje dla każdego medium.
Jak długo mój artykuł pozostaje online na Canarian Weekly?
Artykuł pozostaje opublikowany na Canarian Weekly przez co najmniej 36 mies., z aktywnym linkiem lub linkami przez cały ten czas. To gwarancja trwałości większa niż zwykły tymczasowy link.
Te media również mogą Cię zainteresować
- TechCrunch Stany Zjednoczone Od 202 999 zł
- Marie Claire Stany Zjednoczone Od 150 999 zł
- 9to5Mac Stany Zjednoczone Od 66 999 zł
- Rolling Stone Stany Zjednoczone Od 80 999 zł
- The Hollywood Reporter Stany Zjednoczone Od 60 999 zł
- TechRadar Stany Zjednoczone Od 60 999 zł
- The Week Stany Zjednoczone Również w tematyce Wiadomości ogólne i lokalne Od 61 999 zł
- Kiplinger Stany Zjednoczone Od 47 999 zł
Publikuj na Canarian Weekly
Sprawdź dostępność i uruchom swój artykuł sponsorowany na Canarian Weekly z poziomu marketplace ranksource.