Kup artykuł sponsorowany na Biggleswade Today
Biggleswade Today to medium z kraju Wielka Brytania dostępne na marketplace ranksource: zarezerwuj swój artykuł sponsorowany po widocznej cenie i bez zobowiązań.
- Język
- Angielski
- Kraj
- Wielka Brytania
- Czas publikacji
- 36 mies.
- Polityka linków
- Linki dofollow w cenie
- Linki / artykuł
- 1 linku na artykuł
- Treść reklamodawcy
- Dozwolona
O medium Biggleswade Today
Biggleswade Today provides the latest news and information for Biggleswade.
Biggleswade Today publikuje głównie w następującej tematyce:
Co publikujesz
- Article sponsorisé 3299 zł
- Link do Twojej witryny możliwy
- Treść dostarczona przez reklamodawcę akceptowana
Widoczność w wyszukiwarkach AI
Publikacja na Biggleswade Today to również obecność w odpowiedziach wyszukiwarek AI, które przeszukują to medium.
Dostępne dla wyszukiwarek AI
- ChatGPT-UserOpenAI
- Meta-ExternalAgentMeta AI
- MistralBotMistral
- DeepSeekDeepSeek
- bingbotMicrosoft
- CCBotCommon Crawl
- AmazonbotAmazon
- AI2Bot
- cohere-ai
Zablokowane dla tych wyszukiwarek AI
- GPTBotOpenAI
- ClaudeBotAnthropic
- anthropic-aiAnthropic
- Google-ExtendedGemini
- PerplexityBotPerplexity
- Applebot-ExtendedApple
- BytespiderByteDance
Biggleswade Today jest przeszukiwane przez 9 wyszukiwarek AI spośród najważniejszych na rynku.
W jakim celu publikować na Biggleswade Today?
Artykuł sponsorowany na Biggleswade Today wspiera wiele strategii:
Najczęściej zadawane pytania
Jak opublikować artykuł sponsorowany na Biggleswade Today?
Dodaj Biggleswade Today do swojego wyboru na marketplace ranksource, prześlij swój brief redakcyjny, a ranksource koordynuje redakcję, a następnie publikację wspólnie z zespołem redakcyjnym Biggleswade Today. Format, linki i termin są potwierdzane przed zatwierdzeniem Twojego zamówienia.
Ile kosztuje artykuł sponsorowany na Biggleswade Today?
Publikacja artykułu sponsorowanego na Biggleswade Today zaczyna się od 3299 zł. Cena obejmuje redakcję lub korektę redakcyjną, publikację oraz utrzymanie artykułu. Dokładna cena zależna od wybranego formatu jest widoczna na marketplace ranksource.
W jakim czasie mój artykuł zostanie opublikowany na Biggleswade Today?
Termin publikacji na Biggleswade Today jest potwierdzany przed Twoim zamówieniem, po zatwierdzeniu briefu przez redakcję. Zależy on od wybranego formatu i kalendarza redakcyjnego medium; ranksource nadzoruje każdy etap aż do publikacji.
Czy link do mojej witryny będzie typu dofollow na Biggleswade Today?
Tak. Biggleswade Today zawiera link dofollow do Twojej witryny, do 1 linku na artykuł, co przekazuje autorytet SEO na Twoją stronę docelową.
Czy mogę dostarczyć własny artykuł do Biggleswade Today?
Tak, Biggleswade Today akceptuje treść napisaną przez reklamodawcę, z zastrzeżeniem jej zatwierdzenia redakcyjnego. Możesz również powierzyć redakcję ranksource, aby zachować linię redakcyjną medium.
Jakie tematy mogę poruszyć w artykule na Biggleswade Today?
Biggleswade Today publikuje głównie w tematyce Wiadomości ogólne i lokalne. Twój artykuł sponsorowany musi wpisywać się w tę tematykę lub w spójny kąt redakcyjny, zatwierdzony z redakcją.
Czy artykuł na Biggleswade Today pojawia się w ChatGPT, Claude lub Perplexity?
Biggleswade Today jest przeszukiwane przez 9 wyszukiwarek AI, w tym ChatGPT-User, Meta-ExternalAgent & MistralBot. Artykuł sponsorowany opublikowany na tym medium może więc zostać wykorzystany jako źródło w ich odpowiedziach generatywnych, oprócz swojej widoczności w Google: to dźwignia widoczności w AI (GEO), którą ranksource dokumentuje dla każdego medium.
Jak długo mój artykuł pozostaje online na Biggleswade Today?
Artykuł pozostaje opublikowany na Biggleswade Today przez co najmniej 36 mies., z aktywnym linkiem lub linkami przez cały ten czas. To gwarancja trwałości większa niż zwykły tymczasowy link.
Te media również mogą Cię zainteresować
- Metro Wielka Brytania Również w tematyce Wiadomości ogólne i lokalne Od 76 999 zł
- Express Wielka Brytania Również w tematyce Wiadomości ogólne i lokalne Od 39 999 zł
- The Mirror Wielka Brytania Również w tematyce Wiadomości ogólne i lokalne Od 34 999 zł
- The Daily Star Wielka Brytania Również w tematyce Wiadomości ogólne i lokalne Od 39 999 zł
- Manchester Evening News Wielka Brytania Również w tematyce Wiadomości ogólne i lokalne Od 12 999 zł
- Liverpool Echo Wielka Brytania Również w tematyce Wiadomości ogólne i lokalne Od 12 999 zł
- Birmingham Live Wielka Brytania Również w tematyce Wiadomości ogólne i lokalne Od 14 999 zł
- WalesOnline Wielka Brytania Również w tematyce Wiadomości ogólne i lokalne Od 13 999 zł
Publikuj na Biggleswade Today
Sprawdź dostępność i uruchom swój artykuł sponsorowany na Biggleswade Today z poziomu marketplace ranksource.