Kup artykuł sponsorowany na Big Cricket
Big Cricket to medium z kraju Stany Zjednoczone dostępne na marketplace ranksource: zarezerwuj swój artykuł sponsorowany po widocznej cenie i bez zobowiązań.
- Język
- Angielski
- Kraj
- Stany Zjednoczone
- Czas publikacji
- 36 mies.
- Polityka linków
- Linki dofollow w cenie
- Linki / artykuł
- 1 linku na artykuł
- Treść reklamodawcy
- Dozwolona
O medium Big Cricket
Big Cricket provides content focused on soccer and team sports, delivering information and updates for sports enthusiasts.
Big Cricket publikuje głównie w następującej tematyce:
Co publikujesz
- Article sponsorisé 2599 zł
- Link do Twojej witryny możliwy
- Treść dostarczona przez reklamodawcę akceptowana
- Citation dans un article existant -30%1799 zł
- Wstawienie do istniejącego artykułu
- Treść dostarczona przez reklamodawcę akceptowana
Widoczność w wyszukiwarkach AI
Publikacja na Big Cricket to również obecność w odpowiedziach wyszukiwarek AI, które przeszukują to medium.
Dostępne dla wyszukiwarek AI
- GPTBotOpenAI
- ChatGPT-UserOpenAI
- ClaudeBotAnthropic
- anthropic-aiAnthropic
- Google-ExtendedGemini
- PerplexityBotPerplexity
- Meta-ExternalAgentMeta AI
- MistralBotMistral
- DeepSeekDeepSeek
- Applebot-ExtendedApple
- bingbotMicrosoft
- CCBotCommon Crawl
- BytespiderByteDance
- AmazonbotAmazon
- AI2Bot
- cohere-ai
Big Cricket jest przeszukiwane przez 16 wyszukiwarek AI spośród najważniejszych na rynku.
W jakim celu publikować na Big Cricket?
Artykuł sponsorowany na Big Cricket wspiera wiele strategii:
Najczęściej zadawane pytania
Jak opublikować artykuł sponsorowany na Big Cricket?
Dodaj Big Cricket do swojego wyboru na marketplace ranksource, prześlij swój brief redakcyjny, a ranksource koordynuje redakcję, a następnie publikację wspólnie z zespołem redakcyjnym Big Cricket. Format, linki i termin są potwierdzane przed zatwierdzeniem Twojego zamówienia.
Ile kosztuje artykuł sponsorowany na Big Cricket?
Publikacja artykułu sponsorowanego na Big Cricket zaczyna się od 1799 zł. Cena obejmuje redakcję lub korektę redakcyjną, publikację oraz utrzymanie artykułu. Dokładna cena zależna od wybranego formatu jest widoczna na marketplace ranksource.
W jakim czasie mój artykuł zostanie opublikowany na Big Cricket?
Termin publikacji na Big Cricket jest potwierdzany przed Twoim zamówieniem, po zatwierdzeniu briefu przez redakcję. Zależy on od wybranego formatu i kalendarza redakcyjnego medium; ranksource nadzoruje każdy etap aż do publikacji.
Czy link do mojej witryny będzie typu dofollow na Big Cricket?
Tak. Big Cricket zawiera link dofollow do Twojej witryny, do 1 linku na artykuł, co przekazuje autorytet SEO na Twoją stronę docelową.
Czy mogę dostarczyć własny artykuł do Big Cricket?
Tak, Big Cricket akceptuje treść napisaną przez reklamodawcę, z zastrzeżeniem jej zatwierdzenia redakcyjnego. Możesz również powierzyć redakcję ranksource, aby zachować linię redakcyjną medium.
Jakie tematy mogę poruszyć w artykule na Big Cricket?
Big Cricket publikuje głównie w tematyce Piłka nożna i sporty zespołowe. Twój artykuł sponsorowany musi wpisywać się w tę tematykę lub w spójny kąt redakcyjny, zatwierdzony z redakcją.
Czy artykuł na Big Cricket pojawia się w ChatGPT, Claude lub Perplexity?
Big Cricket jest przeszukiwane przez 16 wyszukiwarek AI, w tym GPTBot, ChatGPT-User & ClaudeBot. Artykuł sponsorowany opublikowany na tym medium może więc zostać wykorzystany jako źródło w ich odpowiedziach generatywnych, oprócz swojej widoczności w Google: to dźwignia widoczności w AI (GEO), którą ranksource dokumentuje dla każdego medium.
Jak długo mój artykuł pozostaje online na Big Cricket?
Artykuł pozostaje opublikowany na Big Cricket przez co najmniej 36 mies., z aktywnym linkiem lub linkami przez cały ten czas. To gwarancja trwałości większa niż zwykły tymczasowy link.
Te media również mogą Cię zainteresować
- TechCrunch Stany Zjednoczone Od 202 999 zł
- Marie Claire Stany Zjednoczone Od 150 999 zł
- 9to5Mac Stany Zjednoczone Od 66 999 zł
- Rolling Stone Stany Zjednoczone Od 80 999 zł
- The Hollywood Reporter Stany Zjednoczone Od 60 999 zł
- TechRadar Stany Zjednoczone Od 60 999 zł
- The Week Stany Zjednoczone Od 61 999 zł
- Kiplinger Stany Zjednoczone Od 47 999 zł
Publikuj na Big Cricket
Sprawdź dostępność i uruchom swój artykuł sponsorowany na Big Cricket z poziomu marketplace ranksource.