Travel and Trek üzerinde sponsorlu makale satın alın
Travel and Trek, ranksource marketplace üzerinde yer alan bir Birleşik Krallık medyasıdır: sponsorlu makalenizi ilan edilen fiyattan ve taahhüt olmaksızın ayırtın.
- Dil
- İngilizce
- Ülke
- Birleşik Krallık
- Süre
- 36 ay
- Bağlantı politikası
- Dofollow bağlantılar dahil
- Makale başına bağlantı
- 1 bağlantıya kadar
- Reklamveren içeriği
- İzin veriliyor
Travel and Trek hakkında
This site offers worldwide adventure travel, including trekking, cycling, touring, and challenges, with options for small groups, couples, and tailor-made itineraries.
Travel and Trek ağırlıklı olarak şu konularda yayın yapar:
Yayınladıklarınız
- Article sponsorisé ₺12.999
- Sitenize bağlantı mümkün
- Reklamveren tarafından sağlanan içerik kabul edilir
AI motorlarındaki görünürlük
Travel and Trek üzerinde yayınlanmak, bu medyayı tarayan AI motorlarının yanıtlarında da yer almak demektir.
AI motorlarına erişilebilir
- ChatGPT-UserOpenAI
- ClaudeBotAnthropic
- anthropic-aiAnthropic
- PerplexityBotPerplexity
- Meta-ExternalAgentMeta AI
- MistralBotMistral
- DeepSeekDeepSeek
- Applebot-ExtendedApple
- bingbotMicrosoft
- BytespiderByteDance
- AmazonbotAmazon
- AI2Bot
- cohere-ai
Bu AI motorlarına kapalı
- GPTBotOpenAI
- Google-ExtendedGemini
- CCBotCommon Crawl
Travel and Trek, piyasadaki başlıca AI motorlarından 13 tanesi tarafından taranıyor.
Travel and Trek üzerinde hangi amaçla yayın yapmalı?
Travel and Trek üzerindeki bir sponsorlu makale birden fazla stratejiye hizmet eder:
Sıkça sorulan sorular
Travel and Trek üzerinde nasıl sponsorlu makale yayınlanır?
Travel and Trek medyasını ranksource marketplace'te seçkinize ekleyin, editoryal briefinizi iletin; ranksource, Travel and Trek yazı işleriyle birlikte içerik üretimini ve ardından yayına almayı koordine eder. Format, bağlantılar ve süre, siparişiniz onaylanmadan önce teyit edilir.
Travel and Trek üzerinde bir sponsorlu makale ne kadar tutar?
Travel and Trek üzerinde bir sponsorlu makale yayını ₺12.999'dan başlar. Fiyat; içerik üretimini veya editoryal düzeltmeyi, yayına almayı ve makalenin sürdürülmesini kapsar. Seçilen formata göre kesin fiyat ranksource marketplace'te gösterilir.
Makalem Travel and Trek üzerinde ne kadar sürede yayınlanır?
Travel and Trek üzerindeki yayın süresi, brief yazı işleri tarafından onaylandıktan sonra siparişinizden önce teyit edilir. Talep edilen formata ve medyanın editoryal takvimine bağlıdır; ranksource yayına alınana kadar her adımı takip eder.
Sitenize giden bağlantı Travel and Trek üzerinde dofollow mu olacak?
Evet. Travel and Trek, sitenize dofollow bir bağlantı içerir (makale başına 1 bağlantıya kadar); bu, hedef sayfanıza SEO otoritesi aktarır.
Travel and Trek medyasına kendi makalemi verebilir miyim?
Evet, Travel and Trek reklamveren tarafından yazılan bir içeriği editoryal onayına tabi olarak kabul eder. İçerik üretimini, medyanın editoryal çizgisine uyum için ranksource'a da bırakabilirsiniz.
Travel and Trek üzerindeki bir makalede hangi konuları ele alabilirim?
Travel and Trek ağırlıklı olarak Doğa & Macera, Fitness & Bireysel Sporlar & Rotalar & Rehberler konularında yayın yapar. Sponsorlu makaleniz bu konulara ya da yazı işleriyle onaylanan tutarlı bir editoryal açıya uygun olmalıdır.
Travel and Trek üzerindeki bir makale ChatGPT, Claude veya Perplexity'de görünür mü?
Travel and Trek, aralarında ChatGPT-User, ClaudeBot & anthropic-ai bulunan 13 AI motoru tarafından taranıyor. Bu nedenle bu medyada yayınlanan bir sponsorlu makale, Google'daki görünürlüğüne ek olarak, bu motorların üretken yanıtlarında kaynak olarak alıntılanabilir; ranksource'un her medya için belgelediği bir AI görünürlüğü (GEO) kaldıracı.
Makalem Travel and Trek üzerinde ne kadar süre yayında kalır?
Makale Travel and Trek üzerinde en az 36 ay boyunca yayında kalır ve bağlantısı ya da bağlantıları bu süre boyunca aktif olur. Bu, basit bir geçici bağlantıdan üstün bir kalıcılık güvencesidir.
Bu medyalar da ilginizi çekebilir
- Metro Birleşik Krallık Ayrıca Fitness & Bireysel Sporlar konusunda ₺635.999'dan itibaren
- Express Birleşik Krallık ₺325.999'dan itibaren
- The Mirror Birleşik Krallık ₺284.999'dan itibaren
- The Daily Star Birleşik Krallık ₺325.999'dan itibaren
- Manchester Evening News Birleşik Krallık ₺106.999'dan itibaren
- Liverpool Echo Birleşik Krallık ₺104.999'dan itibaren
- Birmingham Live Birleşik Krallık ₺119.999'dan itibaren
- WalesOnline Birleşik Krallık ₺108.999'dan itibaren
Travel and Trek üzerinde yayınlayın
Travel and Trek üzerindeki uygunluğu inceleyin ve sponsorlu makalenizi ranksource marketplace üzerinden başlatın.