Spolia Magazine üzerinde sponsorlu makale satın alın
Spolia Magazine, ranksource marketplace üzerinde yer alan bir Amerika Birleşik Devletleri medyasıdır: sponsorlu makalenizi ilan edilen fiyattan ve taahhüt olmaksızın ayırtın.
- Dil
- İngilizce
- Ülke
- Amerika Birleşik Devletleri
- Süre
- 36 ay
- Bağlantı politikası
- Dofollow bağlantılar dahil
- Makale başına bağlantı
- 1 bağlantıya kadar
- Reklamveren içeriği
- İzin veriliyor
Spolia Magazine hakkında
Spolia Magazine features stories on modern living, covering culture, wealth, relationships, style, innovation, and wellbeing.
Spolia Magazine ağırlıklı olarak şu konularda yayın yapar:
Yayınladıklarınız
- Article sponsorisé ₺8.099
- Sitenize bağlantı mümkün
- Reklamveren tarafından sağlanan içerik kabul edilir
- Citation dans un article existant -%30₺5.699
- Mevcut bir makaleye ekleme
- Reklamveren tarafından sağlanan içerik kabul edilir
- Lien dans un article existant -%30₺5.699
- Sitenize bağlantı dahil
- Mevcut bir makaleye ekleme
- Reklamveren tarafından sağlanan içerik kabul edilir
AI motorlarındaki görünürlük
Spolia Magazine üzerinde yayınlanmak, bu medyayı tarayan AI motorlarının yanıtlarında da yer almak demektir.
AI motorlarına erişilebilir
- GPTBotOpenAI
- ChatGPT-UserOpenAI
- ClaudeBotAnthropic
- anthropic-aiAnthropic
- Google-ExtendedGemini
- PerplexityBotPerplexity
- Meta-ExternalAgentMeta AI
- MistralBotMistral
- DeepSeekDeepSeek
- Applebot-ExtendedApple
- bingbotMicrosoft
- CCBotCommon Crawl
- BytespiderByteDance
- AmazonbotAmazon
- AI2Bot
- cohere-ai
Spolia Magazine, piyasadaki başlıca AI motorlarından 16 tanesi tarafından taranıyor.
Spolia Magazine üzerinde hangi amaçla yayın yapmalı?
Spolia Magazine üzerindeki bir sponsorlu makale birden fazla stratejiye hizmet eder:
Sıkça sorulan sorular
Spolia Magazine üzerinde nasıl sponsorlu makale yayınlanır?
Spolia Magazine medyasını ranksource marketplace'te seçkinize ekleyin, editoryal briefinizi iletin; ranksource, Spolia Magazine yazı işleriyle birlikte içerik üretimini ve ardından yayına almayı koordine eder. Format, bağlantılar ve süre, siparişiniz onaylanmadan önce teyit edilir.
Spolia Magazine üzerinde bir sponsorlu makale ne kadar tutar?
Spolia Magazine üzerinde bir sponsorlu makale yayını ₺5.699'dan başlar. Fiyat; içerik üretimini veya editoryal düzeltmeyi, yayına almayı ve makalenin sürdürülmesini kapsar. Seçilen formata göre kesin fiyat ranksource marketplace'te gösterilir.
Makalem Spolia Magazine üzerinde ne kadar sürede yayınlanır?
Spolia Magazine üzerindeki yayın süresi, brief yazı işleri tarafından onaylandıktan sonra siparişinizden önce teyit edilir. Talep edilen formata ve medyanın editoryal takvimine bağlıdır; ranksource yayına alınana kadar her adımı takip eder.
Sitenize giden bağlantı Spolia Magazine üzerinde dofollow mu olacak?
Evet. Spolia Magazine, sitenize dofollow bir bağlantı içerir (makale başına 1 bağlantıya kadar); bu, hedef sayfanıza SEO otoritesi aktarır.
Spolia Magazine medyasına kendi makalemi verebilir miyim?
Evet, Spolia Magazine reklamveren tarafından yazılan bir içeriği editoryal onayına tabi olarak kabul eder. İçerik üretimini, medyanın editoryal çizgisine uyum için ranksource'a da bırakabilirsiniz.
Spolia Magazine üzerindeki bir makalede hangi konuları ele alabilirim?
Spolia Magazine ağırlıklı olarak Yaşam & Günlük Hayat, Kültür & Eğlence, Finans & Yatırım & Toplum & Güncel Meseleler konularında yayın yapar. Sponsorlu makaleniz bu konulara ya da yazı işleriyle onaylanan tutarlı bir editoryal açıya uygun olmalıdır.
Spolia Magazine üzerindeki bir makale ChatGPT, Claude veya Perplexity'de görünür mü?
Spolia Magazine, aralarında GPTBot, ChatGPT-User & ClaudeBot bulunan 16 AI motoru tarafından taranıyor. Bu nedenle bu medyada yayınlanan bir sponsorlu makale, Google'daki görünürlüğüne ek olarak, bu motorların üretken yanıtlarında kaynak olarak alıntılanabilir; ranksource'un her medya için belgelediği bir AI görünürlüğü (GEO) kaldıracı.
Makalem Spolia Magazine üzerinde ne kadar süre yayında kalır?
Makale Spolia Magazine üzerinde en az 36 ay boyunca yayında kalır ve bağlantısı ya da bağlantıları bu süre boyunca aktif olur. Bu, basit bir geçici bağlantıdan üstün bir kalıcılık güvencesidir.
Bu medyalar da ilginizi çekebilir
- TechCrunch Amerika Birleşik Devletleri Ayrıca Finans & Yatırım konusunda ₺1.688.999'dan itibaren
- Marie Claire Amerika Birleşik Devletleri ₺1.251.999'dan itibaren
- 9to5Mac Amerika Birleşik Devletleri ₺550.999'dan itibaren
- Rolling Stone Amerika Birleşik Devletleri ₺673.999'dan itibaren
- The Hollywood Reporter Amerika Birleşik Devletleri Ayrıca Yaşam & Günlük Hayat konusunda ₺503.999'dan itibaren
- TechRadar Amerika Birleşik Devletleri ₺500.999'dan itibaren
- The Week Amerika Birleşik Devletleri Ayrıca Toplum & Güncel Meseleler konusunda ₺514.999'dan itibaren
- Kiplinger Amerika Birleşik Devletleri Ayrıca Finans & Yatırım konusunda ₺396.999'dan itibaren
Spolia Magazine üzerinde yayınlayın
Spolia Magazine üzerindeki uygunluğu inceleyin ve sponsorlu makalenizi ranksource marketplace üzerinden başlatın.