Take In The View üzerinde sponsorlu makale satın alın
Take In The View, ranksource marketplace üzerinde yer alan bir Birleşik Krallık medyasıdır: sponsorlu makalenizi ilan edilen fiyattan ve taahhüt olmaksızın ayırtın.
- Dil
- İngilizce
- Ülke
- Birleşik Krallık
- Süre
- 36 ay
- Bağlantı politikası
- Dofollow bağlantılar dahil
- Makale başına bağlantı
- 1 bağlantıya kadar
- Reklamveren içeriği
- İzin veriliyor
Take In The View hakkında
This website features many different places to visit and shows how every place offers a new adventure.
Take In The View ağırlıklı olarak şu konularda yayın yapar:
Yayınladıklarınız
- Article sponsorisé ₺8.899
- Sitenize bağlantı mümkün
- Reklamveren tarafından sağlanan içerik kabul edilir
AI motorlarındaki görünürlük
Take In The View üzerinde yayınlanmak, bu medyayı tarayan AI motorlarının yanıtlarında da yer almak demektir.
AI motorlarına erişilebilir
- GPTBotOpenAI
- ChatGPT-UserOpenAI
- ClaudeBotAnthropic
- anthropic-aiAnthropic
- Google-ExtendedGemini
- PerplexityBotPerplexity
- Meta-ExternalAgentMeta AI
- MistralBotMistral
- DeepSeekDeepSeek
- Applebot-ExtendedApple
- bingbotMicrosoft
- CCBotCommon Crawl
- BytespiderByteDance
- AmazonbotAmazon
- AI2Bot
- cohere-ai
Take In The View, piyasadaki başlıca AI motorlarından 16 tanesi tarafından taranıyor.
Take In The View üzerinde hangi amaçla yayın yapmalı?
Take In The View üzerindeki bir sponsorlu makale birden fazla stratejiye hizmet eder:
Sıkça sorulan sorular
Take In The View üzerinde nasıl sponsorlu makale yayınlanır?
Take In The View medyasını ranksource marketplace'te seçkinize ekleyin, editoryal briefinizi iletin; ranksource, Take In The View yazı işleriyle birlikte içerik üretimini ve ardından yayına almayı koordine eder. Format, bağlantılar ve süre, siparişiniz onaylanmadan önce teyit edilir.
Take In The View üzerinde bir sponsorlu makale ne kadar tutar?
Take In The View üzerinde bir sponsorlu makale yayını ₺8.899'dan başlar. Fiyat; içerik üretimini veya editoryal düzeltmeyi, yayına almayı ve makalenin sürdürülmesini kapsar. Seçilen formata göre kesin fiyat ranksource marketplace'te gösterilir.
Makalem Take In The View üzerinde ne kadar sürede yayınlanır?
Take In The View üzerindeki yayın süresi, brief yazı işleri tarafından onaylandıktan sonra siparişinizden önce teyit edilir. Talep edilen formata ve medyanın editoryal takvimine bağlıdır; ranksource yayına alınana kadar her adımı takip eder.
Sitenize giden bağlantı Take In The View üzerinde dofollow mu olacak?
Evet. Take In The View, sitenize dofollow bir bağlantı içerir (makale başına 1 bağlantıya kadar); bu, hedef sayfanıza SEO otoritesi aktarır.
Take In The View medyasına kendi makalemi verebilir miyim?
Evet, Take In The View reklamveren tarafından yazılan bir içeriği editoryal onayına tabi olarak kabul eder. İçerik üretimini, medyanın editoryal çizgisine uyum için ranksource'a da bırakabilirsiniz.
Take In The View üzerindeki bir makalede hangi konuları ele alabilirim?
Take In The View ağırlıklı olarak Sağlık & Hastalıklar & Güzellik & Kozmetik konularında yayın yapar. Sponsorlu makaleniz bu konulara ya da yazı işleriyle onaylanan tutarlı bir editoryal açıya uygun olmalıdır.
Take In The View üzerindeki bir makale ChatGPT, Claude veya Perplexity'de görünür mü?
Take In The View, aralarında GPTBot, ChatGPT-User & ClaudeBot bulunan 16 AI motoru tarafından taranıyor. Bu nedenle bu medyada yayınlanan bir sponsorlu makale, Google'daki görünürlüğüne ek olarak, bu motorların üretken yanıtlarında kaynak olarak alıntılanabilir; ranksource'un her medya için belgelediği bir AI görünürlüğü (GEO) kaldıracı.
Makalem Take In The View üzerinde ne kadar süre yayında kalır?
Makale Take In The View üzerinde en az 36 ay boyunca yayında kalır ve bağlantısı ya da bağlantıları bu süre boyunca aktif olur. Bu, basit bir geçici bağlantıdan üstün bir kalıcılık güvencesidir.
Bu medyalar da ilginizi çekebilir
- Metro Birleşik Krallık ₺635.999'dan itibaren
- Express Birleşik Krallık ₺325.999'dan itibaren
- The Mirror Birleşik Krallık ₺284.999'dan itibaren
- The Daily Star Birleşik Krallık ₺325.999'dan itibaren
- Manchester Evening News Birleşik Krallık ₺106.999'dan itibaren
- Liverpool Echo Birleşik Krallık ₺104.999'dan itibaren
- Birmingham Live Birleşik Krallık ₺119.999'dan itibaren
- WalesOnline Birleşik Krallık ₺108.999'dan itibaren
Take In The View üzerinde yayınlayın
Take In The View üzerindeki uygunluğu inceleyin ve sponsorlu makalenizi ranksource marketplace üzerinden başlatın.