Raport.ba üzerinde sponsorlu makale satın alın
Raport.ba, ranksource marketplace üzerinde yer alan bir Bosna-Hersek medyasıdır: sponsorlu makalenizi ilan edilen fiyattan ve taahhüt olmaksızın ayırtın.
- Dil
- Boşnakça
- Ülke
- Bosna-Hersek
- Süre
- 36 ay
- Bağlantı politikası
- Dofollow bağlantılar dahil
- Makale başına bağlantı
- 1 bağlantıya kadar
- Reklamveren içeriği
- İzin veriliyor
Raport.ba hakkında
Svi dolaze na Raport
Raport.ba ağırlıklı olarak şu konularda yayın yapar:
Yayınladıklarınız
- Article sponsorisé ₺36.999
- Sitenize bağlantı mümkün
- Reklamveren tarafından sağlanan içerik kabul edilir
AI motorlarındaki görünürlük
Raport.ba üzerinde yayınlanmak, bu medyayı tarayan AI motorlarının yanıtlarında da yer almak demektir.
AI motorlarına erişilebilir
- GPTBotOpenAI
- ChatGPT-UserOpenAI
- ClaudeBotAnthropic
- anthropic-aiAnthropic
- Google-ExtendedGemini
- PerplexityBotPerplexity
- Meta-ExternalAgentMeta AI
- MistralBotMistral
- DeepSeekDeepSeek
- Applebot-ExtendedApple
- bingbotMicrosoft
- CCBotCommon Crawl
- BytespiderByteDance
- AmazonbotAmazon
- AI2Bot
- cohere-ai
Raport.ba, piyasadaki başlıca AI motorlarından 16 tanesi tarafından taranıyor.
Raport.ba üzerinde hangi amaçla yayın yapmalı?
Raport.ba üzerindeki bir sponsorlu makale birden fazla stratejiye hizmet eder:
Sıkça sorulan sorular
Raport.ba üzerinde nasıl sponsorlu makale yayınlanır?
Raport.ba medyasını ranksource marketplace'te seçkinize ekleyin, editoryal briefinizi iletin; ranksource, Raport.ba yazı işleriyle birlikte içerik üretimini ve ardından yayına almayı koordine eder. Format, bağlantılar ve süre, siparişiniz onaylanmadan önce teyit edilir.
Raport.ba üzerinde bir sponsorlu makale ne kadar tutar?
Raport.ba üzerinde bir sponsorlu makale yayını ₺36.999'dan başlar. Fiyat; içerik üretimini veya editoryal düzeltmeyi, yayına almayı ve makalenin sürdürülmesini kapsar. Seçilen formata göre kesin fiyat ranksource marketplace'te gösterilir.
Makalem Raport.ba üzerinde ne kadar sürede yayınlanır?
Raport.ba üzerindeki yayın süresi, brief yazı işleri tarafından onaylandıktan sonra siparişinizden önce teyit edilir. Talep edilen formata ve medyanın editoryal takvimine bağlıdır; ranksource yayına alınana kadar her adımı takip eder.
Sitenize giden bağlantı Raport.ba üzerinde dofollow mu olacak?
Evet. Raport.ba, sitenize dofollow bir bağlantı içerir (makale başına 1 bağlantıya kadar); bu, hedef sayfanıza SEO otoritesi aktarır.
Raport.ba medyasına kendi makalemi verebilir miyim?
Evet, Raport.ba reklamveren tarafından yazılan bir içeriği editoryal onayına tabi olarak kabul eder. İçerik üretimini, medyanın editoryal çizgisine uyum için ranksource'a da bırakabilirsiniz.
Raport.ba üzerindeki bir makalede hangi konuları ele alabilirim?
Raport.ba ağırlıklı olarak Genel & Yerel Haber, Siyaset & Ekonomi Haberleri & Toplum & Güncel Meseleler konularında yayın yapar. Sponsorlu makaleniz bu konulara ya da yazı işleriyle onaylanan tutarlı bir editoryal açıya uygun olmalıdır.
Raport.ba üzerindeki bir makale ChatGPT, Claude veya Perplexity'de görünür mü?
Raport.ba, aralarında GPTBot, ChatGPT-User & ClaudeBot bulunan 16 AI motoru tarafından taranıyor. Bu nedenle bu medyada yayınlanan bir sponsorlu makale, Google'daki görünürlüğüne ek olarak, bu motorların üretken yanıtlarında kaynak olarak alıntılanabilir; ranksource'un her medya için belgelediği bir AI görünürlüğü (GEO) kaldıracı.
Makalem Raport.ba üzerinde ne kadar süre yayında kalır?
Makale Raport.ba üzerinde en az 36 ay boyunca yayında kalır ve bağlantısı ya da bağlantıları bu süre boyunca aktif olur. Bu, basit bir geçici bağlantıdan üstün bir kalıcılık güvencesidir.
Bu medyalar da ilginizi çekebilir
- Banjaluka Bosna-Hersek Ayrıca Genel & Yerel Haber konusunda ₺8.899'dan itibaren
- Crna Hronika Bosna-Hersek Ayrıca Genel & Yerel Haber konusunda ₺7.499'dan itibaren
- BIGportal Bosna-Hersek Ayrıca Genel & Yerel Haber konusunda ₺10.999'dan itibaren
- RTV Slon Bosna-Hersek Ayrıca Genel & Yerel Haber konusunda ₺7.999'dan itibaren
- Face TV Bosna-Hersek Ayrıca Genel & Yerel Haber konusunda ₺11.999'dan itibaren
- Azra Magazin Bosna-Hersek ₺16.999'dan itibaren
- TNT Portal Bosna-Hersek Ayrıca Genel & Yerel Haber konusunda ₺7.699'dan itibaren
- TuzlaInfo Bosna-Hersek Ayrıca Genel & Yerel Haber konusunda ₺12.999'dan itibaren
Raport.ba üzerinde yayınlayın
Raport.ba üzerindeki uygunluğu inceleyin ve sponsorlu makalenizi ranksource marketplace üzerinden başlatın.