Paisley Gates üzerinde sponsorlu makale satın alın
Paisley Gates, ranksource marketplace üzerinde yer alan bir Amerika Birleşik Devletleri medyasıdır: sponsorlu makalenizi ilan edilen fiyattan ve taahhüt olmaksızın ayırtın.
- Dil
- İngilizce
- Ülke
- Amerika Birleşik Devletleri
- Süre
- 36 ay
- Bağlantı politikası
- Dofollow bağlantılar dahil
- Makale başına bağlantı
- 1 bağlantıya kadar
- Reklamveren içeriği
- İzin veriliyor
Paisley Gates hakkında
Paisley Gates provides daily news, transfer rumours, injury updates, and team news for Liverpool Football Club.
Paisley Gates ağırlıklı olarak şu konularda yayın yapar:
Yayınladıklarınız
- Article sponsorisé ₺24.999
- Sitenize bağlantı mümkün
- Reklamveren tarafından sağlanan içerik kabul edilir
AI motorlarındaki görünürlük
Paisley Gates üzerinde yayınlanmak, bu medyayı tarayan AI motorlarının yanıtlarında da yer almak demektir.
AI motorlarına erişilebilir
- ClaudeBotAnthropic
- anthropic-aiAnthropic
- PerplexityBotPerplexity
- Meta-ExternalAgentMeta AI
- MistralBotMistral
- DeepSeekDeepSeek
- Applebot-ExtendedApple
- bingbotMicrosoft
- BytespiderByteDance
- AmazonbotAmazon
- AI2Bot
- cohere-ai
Bu AI motorlarına kapalı
- GPTBotOpenAI
- ChatGPT-UserOpenAI
- Google-ExtendedGemini
- CCBotCommon Crawl
Paisley Gates, piyasadaki başlıca AI motorlarından 12 tanesi tarafından taranıyor.
Paisley Gates üzerinde hangi amaçla yayın yapmalı?
Paisley Gates üzerindeki bir sponsorlu makale birden fazla stratejiye hizmet eder:
Sıkça sorulan sorular
Paisley Gates üzerinde nasıl sponsorlu makale yayınlanır?
Paisley Gates medyasını ranksource marketplace'te seçkinize ekleyin, editoryal briefinizi iletin; ranksource, Paisley Gates yazı işleriyle birlikte içerik üretimini ve ardından yayına almayı koordine eder. Format, bağlantılar ve süre, siparişiniz onaylanmadan önce teyit edilir.
Paisley Gates üzerinde bir sponsorlu makale ne kadar tutar?
Paisley Gates üzerinde bir sponsorlu makale yayını ₺24.999'dan başlar. Fiyat; içerik üretimini veya editoryal düzeltmeyi, yayına almayı ve makalenin sürdürülmesini kapsar. Seçilen formata göre kesin fiyat ranksource marketplace'te gösterilir.
Makalem Paisley Gates üzerinde ne kadar sürede yayınlanır?
Paisley Gates üzerindeki yayın süresi, brief yazı işleri tarafından onaylandıktan sonra siparişinizden önce teyit edilir. Talep edilen formata ve medyanın editoryal takvimine bağlıdır; ranksource yayına alınana kadar her adımı takip eder.
Sitenize giden bağlantı Paisley Gates üzerinde dofollow mu olacak?
Evet. Paisley Gates, sitenize dofollow bir bağlantı içerir (makale başına 1 bağlantıya kadar); bu, hedef sayfanıza SEO otoritesi aktarır.
Paisley Gates medyasına kendi makalemi verebilir miyim?
Evet, Paisley Gates reklamveren tarafından yazılan bir içeriği editoryal onayına tabi olarak kabul eder. İçerik üretimini, medyanın editoryal çizgisine uyum için ranksource'a da bırakabilirsiniz.
Paisley Gates üzerindeki bir makalede hangi konuları ele alabilirim?
Paisley Gates ağırlıklı olarak Futbol & Takım Sporları konularında yayın yapar. Sponsorlu makaleniz bu konulara ya da yazı işleriyle onaylanan tutarlı bir editoryal açıya uygun olmalıdır.
Paisley Gates üzerindeki bir makale ChatGPT, Claude veya Perplexity'de görünür mü?
Paisley Gates, aralarında ClaudeBot, anthropic-ai & PerplexityBot bulunan 12 AI motoru tarafından taranıyor. Bu nedenle bu medyada yayınlanan bir sponsorlu makale, Google'daki görünürlüğüne ek olarak, bu motorların üretken yanıtlarında kaynak olarak alıntılanabilir; ranksource'un her medya için belgelediği bir AI görünürlüğü (GEO) kaldıracı.
Makalem Paisley Gates üzerinde ne kadar süre yayında kalır?
Makale Paisley Gates üzerinde en az 36 ay boyunca yayında kalır ve bağlantısı ya da bağlantıları bu süre boyunca aktif olur. Bu, basit bir geçici bağlantıdan üstün bir kalıcılık güvencesidir.
Bu medyalar da ilginizi çekebilir
- TechCrunch Amerika Birleşik Devletleri ₺1.688.999'dan itibaren
- Marie Claire Amerika Birleşik Devletleri ₺1.251.999'dan itibaren
- 9to5Mac Amerika Birleşik Devletleri ₺550.999'dan itibaren
- Rolling Stone Amerika Birleşik Devletleri ₺673.999'dan itibaren
- The Hollywood Reporter Amerika Birleşik Devletleri ₺503.999'dan itibaren
- TechRadar Amerika Birleşik Devletleri ₺500.999'dan itibaren
- The Week Amerika Birleşik Devletleri ₺514.999'dan itibaren
- Kiplinger Amerika Birleşik Devletleri ₺396.999'dan itibaren
Paisley Gates üzerinde yayınlayın
Paisley Gates üzerindeki uygunluğu inceleyin ve sponsorlu makalenizi ranksource marketplace üzerinden başlatın.