Offshore-Energy.biz üzerinde sponsorlu makale satın alın
Offshore-Energy.biz, ranksource marketplace üzerinde yer alan bir Amerika Birleşik Devletleri medyasıdır: sponsorlu makalenizi ilan edilen fiyattan ve taahhüt olmaksızın ayırtın.
- Dil
- İngilizce
- Ülke
- Amerika Birleşik Devletleri
- Süre
- 36 ay
- Bağlantı politikası
- Dofollow bağlantılar dahil
- Makale başına bağlantı
- 1 bağlantıya kadar
- Reklamveren içeriği
- İzin veriliyor
Offshore-Energy.biz hakkında
The Offshore Energy platform connects communities to tell the story of the energy transition and sustainable solutions in the maritime and offshore world.
Offshore-Energy.biz ağırlıklı olarak şu konularda yayın yapar:
Yayınladıklarınız
- Article sponsorisé ₺75.999
- Sitenize bağlantı mümkün
- Reklamveren tarafından sağlanan içerik kabul edilir
AI motorlarındaki görünürlük
Offshore-Energy.biz üzerinde yayınlanmak, bu medyayı tarayan AI motorlarının yanıtlarında da yer almak demektir.
AI motorlarına erişilebilir
- GPTBotOpenAI
- ChatGPT-UserOpenAI
- ClaudeBotAnthropic
- anthropic-aiAnthropic
- Google-ExtendedGemini
- PerplexityBotPerplexity
- Meta-ExternalAgentMeta AI
- MistralBotMistral
- DeepSeekDeepSeek
- Applebot-ExtendedApple
- bingbotMicrosoft
- CCBotCommon Crawl
- BytespiderByteDance
- AmazonbotAmazon
- AI2Bot
- cohere-ai
Offshore-Energy.biz, piyasadaki başlıca AI motorlarından 16 tanesi tarafından taranıyor.
Offshore-Energy.biz üzerinde hangi amaçla yayın yapmalı?
Offshore-Energy.biz üzerindeki bir sponsorlu makale birden fazla stratejiye hizmet eder:
Sıkça sorulan sorular
Offshore-Energy.biz üzerinde nasıl sponsorlu makale yayınlanır?
Offshore-Energy.biz medyasını ranksource marketplace'te seçkinize ekleyin, editoryal briefinizi iletin; ranksource, Offshore-Energy.biz yazı işleriyle birlikte içerik üretimini ve ardından yayına almayı koordine eder. Format, bağlantılar ve süre, siparişiniz onaylanmadan önce teyit edilir.
Offshore-Energy.biz üzerinde bir sponsorlu makale ne kadar tutar?
Offshore-Energy.biz üzerinde bir sponsorlu makale yayını ₺75.999'dan başlar. Fiyat; içerik üretimini veya editoryal düzeltmeyi, yayına almayı ve makalenin sürdürülmesini kapsar. Seçilen formata göre kesin fiyat ranksource marketplace'te gösterilir.
Makalem Offshore-Energy.biz üzerinde ne kadar sürede yayınlanır?
Offshore-Energy.biz üzerindeki yayın süresi, brief yazı işleri tarafından onaylandıktan sonra siparişinizden önce teyit edilir. Talep edilen formata ve medyanın editoryal takvimine bağlıdır; ranksource yayına alınana kadar her adımı takip eder.
Sitenize giden bağlantı Offshore-Energy.biz üzerinde dofollow mu olacak?
Evet. Offshore-Energy.biz, sitenize dofollow bir bağlantı içerir (makale başına 1 bağlantıya kadar); bu, hedef sayfanıza SEO otoritesi aktarır.
Offshore-Energy.biz medyasına kendi makalemi verebilir miyim?
Evet, Offshore-Energy.biz reklamveren tarafından yazılan bir içeriği editoryal onayına tabi olarak kabul eder. İçerik üretimini, medyanın editoryal çizgisine uyum için ranksource'a da bırakabilirsiniz.
Offshore-Energy.biz üzerindeki bir makalede hangi konuları ele alabilirim?
Offshore-Energy.biz ağırlıklı olarak Enerji & Ekoloji & Sürdürülebilirlik konularında yayın yapar. Sponsorlu makaleniz bu konulara ya da yazı işleriyle onaylanan tutarlı bir editoryal açıya uygun olmalıdır.
Offshore-Energy.biz üzerindeki bir makale ChatGPT, Claude veya Perplexity'de görünür mü?
Offshore-Energy.biz, aralarında GPTBot, ChatGPT-User & ClaudeBot bulunan 16 AI motoru tarafından taranıyor. Bu nedenle bu medyada yayınlanan bir sponsorlu makale, Google'daki görünürlüğüne ek olarak, bu motorların üretken yanıtlarında kaynak olarak alıntılanabilir; ranksource'un her medya için belgelediği bir AI görünürlüğü (GEO) kaldıracı.
Makalem Offshore-Energy.biz üzerinde ne kadar süre yayında kalır?
Makale Offshore-Energy.biz üzerinde en az 36 ay boyunca yayında kalır ve bağlantısı ya da bağlantıları bu süre boyunca aktif olur. Bu, basit bir geçici bağlantıdan üstün bir kalıcılık güvencesidir.
Bu medyalar da ilginizi çekebilir
- TechCrunch Amerika Birleşik Devletleri ₺1.688.999'dan itibaren
- Marie Claire Amerika Birleşik Devletleri ₺1.251.999'dan itibaren
- 9to5Mac Amerika Birleşik Devletleri ₺550.999'dan itibaren
- Rolling Stone Amerika Birleşik Devletleri ₺673.999'dan itibaren
- The Hollywood Reporter Amerika Birleşik Devletleri ₺503.999'dan itibaren
- TechRadar Amerika Birleşik Devletleri ₺500.999'dan itibaren
- The Week Amerika Birleşik Devletleri ₺514.999'dan itibaren
- Kiplinger Amerika Birleşik Devletleri ₺396.999'dan itibaren
Offshore-Energy.biz üzerinde yayınlayın
Offshore-Energy.biz üzerindeki uygunluğu inceleyin ve sponsorlu makalenizi ranksource marketplace üzerinden başlatın.