Mudpie Fridays üzerinde sponsorlu makale satın alın
Mudpie Fridays, ranksource marketplace üzerinde yer alan bir Amerika Birleşik Devletleri medyasıdır: sponsorlu makalenizi ilan edilen fiyattan ve taahhüt olmaksızın ayırtın.
- Dil
- İngilizce
- Ülke
- Amerika Birleşik Devletleri
- Süre
- 36 ay
- Bağlantı politikası
- Dofollow bağlantılar dahil
- Makale başına bağlantı
- 1 bağlantıya kadar
- Reklamveren içeriği
- İzin veriliyor
Mudpie Fridays hakkında
Mudpie Fridays is a travel blog finding hidden gems for families in the UK, Europe, and internationally.
Mudpie Fridays ağırlıklı olarak şu konularda yayın yapar:
Yayınladıklarınız
- Article sponsorisé ₺15.999
- Sitenize bağlantı mümkün
- Reklamveren tarafından sağlanan içerik kabul edilir
AI motorlarındaki görünürlük
Mudpie Fridays üzerinde yayınlanmak, bu medyayı tarayan AI motorlarının yanıtlarında da yer almak demektir.
AI motorlarına erişilebilir
- GPTBotOpenAI
- ChatGPT-UserOpenAI
- ClaudeBotAnthropic
- anthropic-aiAnthropic
- Google-ExtendedGemini
- PerplexityBotPerplexity
- Meta-ExternalAgentMeta AI
- MistralBotMistral
- DeepSeekDeepSeek
- Applebot-ExtendedApple
- bingbotMicrosoft
- CCBotCommon Crawl
- BytespiderByteDance
- AmazonbotAmazon
- AI2Bot
- cohere-ai
Mudpie Fridays, piyasadaki başlıca AI motorlarından 16 tanesi tarafından taranıyor.
Mudpie Fridays üzerinde hangi amaçla yayın yapmalı?
Mudpie Fridays üzerindeki bir sponsorlu makale birden fazla stratejiye hizmet eder:
Sıkça sorulan sorular
Mudpie Fridays üzerinde nasıl sponsorlu makale yayınlanır?
Mudpie Fridays medyasını ranksource marketplace'te seçkinize ekleyin, editoryal briefinizi iletin; ranksource, Mudpie Fridays yazı işleriyle birlikte içerik üretimini ve ardından yayına almayı koordine eder. Format, bağlantılar ve süre, siparişiniz onaylanmadan önce teyit edilir.
Mudpie Fridays üzerinde bir sponsorlu makale ne kadar tutar?
Mudpie Fridays üzerinde bir sponsorlu makale yayını ₺15.999'dan başlar. Fiyat; içerik üretimini veya editoryal düzeltmeyi, yayına almayı ve makalenin sürdürülmesini kapsar. Seçilen formata göre kesin fiyat ranksource marketplace'te gösterilir.
Makalem Mudpie Fridays üzerinde ne kadar sürede yayınlanır?
Mudpie Fridays üzerindeki yayın süresi, brief yazı işleri tarafından onaylandıktan sonra siparişinizden önce teyit edilir. Talep edilen formata ve medyanın editoryal takvimine bağlıdır; ranksource yayına alınana kadar her adımı takip eder.
Sitenize giden bağlantı Mudpie Fridays üzerinde dofollow mu olacak?
Evet. Mudpie Fridays, sitenize dofollow bir bağlantı içerir (makale başına 1 bağlantıya kadar); bu, hedef sayfanıza SEO otoritesi aktarır.
Mudpie Fridays medyasına kendi makalemi verebilir miyim?
Evet, Mudpie Fridays reklamveren tarafından yazılan bir içeriği editoryal onayına tabi olarak kabul eder. İçerik üretimini, medyanın editoryal çizgisine uyum için ranksource'a da bırakabilirsiniz.
Mudpie Fridays üzerindeki bir makalede hangi konuları ele alabilirim?
Mudpie Fridays ağırlıklı olarak Rotalar & Rehberler & Yaşam & Günlük Hayat konularında yayın yapar. Sponsorlu makaleniz bu konulara ya da yazı işleriyle onaylanan tutarlı bir editoryal açıya uygun olmalıdır.
Mudpie Fridays üzerindeki bir makale ChatGPT, Claude veya Perplexity'de görünür mü?
Mudpie Fridays, aralarında GPTBot, ChatGPT-User & ClaudeBot bulunan 16 AI motoru tarafından taranıyor. Bu nedenle bu medyada yayınlanan bir sponsorlu makale, Google'daki görünürlüğüne ek olarak, bu motorların üretken yanıtlarında kaynak olarak alıntılanabilir; ranksource'un her medya için belgelediği bir AI görünürlüğü (GEO) kaldıracı.
Makalem Mudpie Fridays üzerinde ne kadar süre yayında kalır?
Makale Mudpie Fridays üzerinde en az 36 ay boyunca yayında kalır ve bağlantısı ya da bağlantıları bu süre boyunca aktif olur. Bu, basit bir geçici bağlantıdan üstün bir kalıcılık güvencesidir.
Bu medyalar da ilginizi çekebilir
- TechCrunch Amerika Birleşik Devletleri ₺1.688.999'dan itibaren
- Marie Claire Amerika Birleşik Devletleri ₺1.251.999'dan itibaren
- 9to5Mac Amerika Birleşik Devletleri ₺550.999'dan itibaren
- Rolling Stone Amerika Birleşik Devletleri ₺673.999'dan itibaren
- The Hollywood Reporter Amerika Birleşik Devletleri Ayrıca Yaşam & Günlük Hayat konusunda ₺503.999'dan itibaren
- TechRadar Amerika Birleşik Devletleri ₺500.999'dan itibaren
- The Week Amerika Birleşik Devletleri ₺514.999'dan itibaren
- Kiplinger Amerika Birleşik Devletleri ₺396.999'dan itibaren
Mudpie Fridays üzerinde yayınlayın
Mudpie Fridays üzerindeki uygunluğu inceleyin ve sponsorlu makalenizi ranksource marketplace üzerinden başlatın.