Mid-Major Madness üzerinde sponsorlu makale satın alın
Mid-Major Madness, ranksource marketplace üzerinde yer alan bir Amerika Birleşik Devletleri medyasıdır: sponsorlu makalenizi ilan edilen fiyattan ve taahhüt olmaksızın ayırtın.
- Dil
- İngilizce
- Ülke
- Amerika Birleşik Devletleri
- Süre
- 36 ay
- Bağlantı politikası
- Dofollow bağlantılar dahil
- Makale başına bağlantı
- 1 bağlantıya kadar
- Reklamveren içeriği
- İzin veriliyor
Mid-Major Madness hakkında
Your best source for Mid-Major news, analysis and opinion from the fan perspective.
Mid-Major Madness ağırlıklı olarak şu konularda yayın yapar:
Yayınladıklarınız
- Article sponsorisé ₺5.799
- Sitenize bağlantı mümkün
- Reklamveren tarafından sağlanan içerik kabul edilir
AI motorlarındaki görünürlük
Mid-Major Madness üzerinde yayınlanmak, bu medyayı tarayan AI motorlarının yanıtlarında da yer almak demektir.
AI motorlarına erişilebilir
- GPTBotOpenAI
- Meta-ExternalAgentMeta AI
- MistralBotMistral
- DeepSeekDeepSeek
- bingbotMicrosoft
- AmazonbotAmazon
Bu AI motorlarına kapalı
- ChatGPT-UserOpenAI
- ClaudeBotAnthropic
- anthropic-aiAnthropic
- Google-ExtendedGemini
- PerplexityBotPerplexity
- Applebot-ExtendedApple
- CCBotCommon Crawl
- BytespiderByteDance
- AI2Bot
- cohere-ai
Mid-Major Madness, piyasadaki başlıca AI motorlarından 6 tanesi tarafından taranıyor.
Mid-Major Madness üzerinde hangi amaçla yayın yapmalı?
Mid-Major Madness üzerindeki bir sponsorlu makale birden fazla stratejiye hizmet eder:
Sıkça sorulan sorular
Mid-Major Madness üzerinde nasıl sponsorlu makale yayınlanır?
Mid-Major Madness medyasını ranksource marketplace'te seçkinize ekleyin, editoryal briefinizi iletin; ranksource, Mid-Major Madness yazı işleriyle birlikte içerik üretimini ve ardından yayına almayı koordine eder. Format, bağlantılar ve süre, siparişiniz onaylanmadan önce teyit edilir.
Mid-Major Madness üzerinde bir sponsorlu makale ne kadar tutar?
Mid-Major Madness üzerinde bir sponsorlu makale yayını ₺5.799'dan başlar. Fiyat; içerik üretimini veya editoryal düzeltmeyi, yayına almayı ve makalenin sürdürülmesini kapsar. Seçilen formata göre kesin fiyat ranksource marketplace'te gösterilir.
Makalem Mid-Major Madness üzerinde ne kadar sürede yayınlanır?
Mid-Major Madness üzerindeki yayın süresi, brief yazı işleri tarafından onaylandıktan sonra siparişinizden önce teyit edilir. Talep edilen formata ve medyanın editoryal takvimine bağlıdır; ranksource yayına alınana kadar her adımı takip eder.
Sitenize giden bağlantı Mid-Major Madness üzerinde dofollow mu olacak?
Evet. Mid-Major Madness, sitenize dofollow bir bağlantı içerir (makale başına 1 bağlantıya kadar); bu, hedef sayfanıza SEO otoritesi aktarır.
Mid-Major Madness medyasına kendi makalemi verebilir miyim?
Evet, Mid-Major Madness reklamveren tarafından yazılan bir içeriği editoryal onayına tabi olarak kabul eder. İçerik üretimini, medyanın editoryal çizgisine uyum için ranksource'a da bırakabilirsiniz.
Mid-Major Madness üzerindeki bir makalede hangi konuları ele alabilirim?
Mid-Major Madness ağırlıklı olarak Futbol & Takım Sporları konularında yayın yapar. Sponsorlu makaleniz bu konulara ya da yazı işleriyle onaylanan tutarlı bir editoryal açıya uygun olmalıdır.
Mid-Major Madness üzerindeki bir makale ChatGPT, Claude veya Perplexity'de görünür mü?
Mid-Major Madness, aralarında GPTBot, Meta-ExternalAgent & MistralBot bulunan 6 AI motoru tarafından taranıyor. Bu nedenle bu medyada yayınlanan bir sponsorlu makale, Google'daki görünürlüğüne ek olarak, bu motorların üretken yanıtlarında kaynak olarak alıntılanabilir; ranksource'un her medya için belgelediği bir AI görünürlüğü (GEO) kaldıracı.
Makalem Mid-Major Madness üzerinde ne kadar süre yayında kalır?
Makale Mid-Major Madness üzerinde en az 36 ay boyunca yayında kalır ve bağlantısı ya da bağlantıları bu süre boyunca aktif olur. Bu, basit bir geçici bağlantıdan üstün bir kalıcılık güvencesidir.
Bu medyalar da ilginizi çekebilir
- TechCrunch Amerika Birleşik Devletleri ₺1.688.999'dan itibaren
- Marie Claire Amerika Birleşik Devletleri ₺1.251.999'dan itibaren
- 9to5Mac Amerika Birleşik Devletleri ₺550.999'dan itibaren
- Rolling Stone Amerika Birleşik Devletleri ₺673.999'dan itibaren
- The Hollywood Reporter Amerika Birleşik Devletleri ₺503.999'dan itibaren
- TechRadar Amerika Birleşik Devletleri ₺500.999'dan itibaren
- The Week Amerika Birleşik Devletleri ₺514.999'dan itibaren
- Kiplinger Amerika Birleşik Devletleri ₺396.999'dan itibaren
Mid-Major Madness üzerinde yayınlayın
Mid-Major Madness üzerindeki uygunluğu inceleyin ve sponsorlu makalenizi ranksource marketplace üzerinden başlatın.