The Mercury News üzerinde sponsorlu makale satın alın
The Mercury News, ranksource marketplace üzerinde yer alan bir Amerika Birleşik Devletleri medyasıdır: sponsorlu makalenizi ilan edilen fiyattan ve taahhüt olmaksızın ayırtın.
- Dil
- İngilizce
- Ülke
- Amerika Birleşik Devletleri
- Süre
- 36 ay
- Bağlantı politikası
- Nofollow bağlantılar
- Makale başına bağlantı
- 1 bağlantıya kadar
- Reklamveren içeriği
- İzin veriliyor
The Mercury News hakkında
The Mercury News covers news, sports, business, entertainment, lifestyle, and opinion for Silicon Valley and the San Francisco Bay Area.
The Mercury News ağırlıklı olarak şu konularda yayın yapar:
Yayınladıklarınız
- Article sponsorisé ₺181.999
- Sitenize bağlantı mümkün
- Reklamveren tarafından sağlanan içerik kabul edilir
AI motorlarındaki görünürlük
The Mercury News üzerinde yayınlanmak, bu medyayı tarayan AI motorlarının yanıtlarında da yer almak demektir.
AI motorlarına erişilebilir
- MistralBotMistral
- DeepSeekDeepSeek
- bingbotMicrosoft
- cohere-ai
Bu AI motorlarına kapalı
- GPTBotOpenAI
- ChatGPT-UserOpenAI
- ClaudeBotAnthropic
- anthropic-aiAnthropic
- Google-ExtendedGemini
- PerplexityBotPerplexity
- Meta-ExternalAgentMeta AI
- Applebot-ExtendedApple
- CCBotCommon Crawl
- BytespiderByteDance
- AmazonbotAmazon
- AI2Bot
The Mercury News, piyasadaki başlıca AI motorlarından 4 tanesi tarafından taranıyor.
The Mercury News üzerinde hangi amaçla yayın yapmalı?
The Mercury News üzerindeki bir sponsorlu makale birden fazla stratejiye hizmet eder:
Sıkça sorulan sorular
The Mercury News üzerinde nasıl sponsorlu makale yayınlanır?
The Mercury News medyasını ranksource marketplace'te seçkinize ekleyin, editoryal briefinizi iletin; ranksource, The Mercury News yazı işleriyle birlikte içerik üretimini ve ardından yayına almayı koordine eder. Format, bağlantılar ve süre, siparişiniz onaylanmadan önce teyit edilir.
The Mercury News üzerinde bir sponsorlu makale ne kadar tutar?
The Mercury News üzerinde bir sponsorlu makale yayını ₺181.999'dan başlar. Fiyat; içerik üretimini veya editoryal düzeltmeyi, yayına almayı ve makalenin sürdürülmesini kapsar. Seçilen formata göre kesin fiyat ranksource marketplace'te gösterilir.
Makalem The Mercury News üzerinde ne kadar sürede yayınlanır?
The Mercury News üzerindeki yayın süresi, brief yazı işleri tarafından onaylandıktan sonra siparişinizden önce teyit edilir. Talep edilen formata ve medyanın editoryal takvimine bağlıdır; ranksource yayına alınana kadar her adımı takip eder.
Sitenize giden bağlantı The Mercury News üzerinde dofollow mu olacak?
The Mercury News üzerinde yayınlanan bağlantılar nofollow'dur. Makale; görünürlük, marka bilinirliği ve bir bahsedilme sinyali sağlar, ancak doğrudan PageRank aktarımı yapmaz.
The Mercury News medyasına kendi makalemi verebilir miyim?
Evet, The Mercury News reklamveren tarafından yazılan bir içeriği editoryal onayına tabi olarak kabul eder. İçerik üretimini, medyanın editoryal çizgisine uyum için ranksource'a da bırakabilirsiniz.
The Mercury News üzerindeki bir makalede hangi konuları ele alabilirim?
The Mercury News ağırlıklı olarak Genel & Yerel Haber, Siyaset & Ekonomi Haberleri, Spor & Ekonomi & Finans konularında yayın yapar. Sponsorlu makaleniz bu konulara ya da yazı işleriyle onaylanan tutarlı bir editoryal açıya uygun olmalıdır.
The Mercury News üzerindeki bir makale ChatGPT, Claude veya Perplexity'de görünür mü?
The Mercury News, aralarında MistralBot, DeepSeek & bingbot bulunan 4 AI motoru tarafından taranıyor. Bu nedenle bu medyada yayınlanan bir sponsorlu makale, Google'daki görünürlüğüne ek olarak, bu motorların üretken yanıtlarında kaynak olarak alıntılanabilir; ranksource'un her medya için belgelediği bir AI görünürlüğü (GEO) kaldıracı.
Makalem The Mercury News üzerinde ne kadar süre yayında kalır?
Makale The Mercury News üzerinde en az 36 ay boyunca yayında kalır ve bağlantısı ya da bağlantıları bu süre boyunca aktif olur. Bu, basit bir geçici bağlantıdan üstün bir kalıcılık güvencesidir.
Bu medyalar da ilginizi çekebilir
- TechCrunch Amerika Birleşik Devletleri ₺1.688.999'dan itibaren
- Marie Claire Amerika Birleşik Devletleri ₺1.251.999'dan itibaren
- 9to5Mac Amerika Birleşik Devletleri ₺550.999'dan itibaren
- Rolling Stone Amerika Birleşik Devletleri Ayrıca Siyaset & Ekonomi Haberleri konusunda ₺673.999'dan itibaren
- The Hollywood Reporter Amerika Birleşik Devletleri Ayrıca Ekonomi & Finans konusunda ₺503.999'dan itibaren
- TechRadar Amerika Birleşik Devletleri ₺500.999'dan itibaren
- The Week Amerika Birleşik Devletleri Ayrıca Genel & Yerel Haber konusunda ₺514.999'dan itibaren
- Kiplinger Amerika Birleşik Devletleri ₺396.999'dan itibaren
The Mercury News üzerinde yayınlayın
The Mercury News üzerindeki uygunluğu inceleyin ve sponsorlu makalenizi ranksource marketplace üzerinden başlatın.