Magazine Bull üzerinde sponsorlu makale satın alın
Magazine Bull, ranksource marketplace üzerinde yer alan bir Amerika Birleşik Devletleri medyasıdır: sponsorlu makalenizi ilan edilen fiyattan ve taahhüt olmaksızın ayırtın.
- Dil
- İngilizce
- Ülke
- Amerika Birleşik Devletleri
- Süre
- 36 ay
- Bağlantı politikası
- Dofollow bağlantılar dahil
- Makale başına bağlantı
- 1 bağlantıya kadar
- Reklamveren içeriği
- İzin veriliyor
Magazine Bull hakkında
It provides guest post services for expanding brand reach.
Magazine Bull ağırlıklı olarak şu konularda yayın yapar:
Yayınladıklarınız
- Article sponsorisé ₺979
- Sitenize bağlantı mümkün
- Reklamveren tarafından sağlanan içerik kabul edilir
- Citation dans un article existant -%30₺689
- Mevcut bir makaleye ekleme
- Reklamveren tarafından sağlanan içerik kabul edilir
- Lien dans un article existant -%30₺689
- Sitenize bağlantı dahil
- Mevcut bir makaleye ekleme
- Reklamveren tarafından sağlanan içerik kabul edilir
AI motorlarındaki görünürlük
Magazine Bull üzerinde yayınlanmak, bu medyayı tarayan AI motorlarının yanıtlarında da yer almak demektir.
AI motorlarına erişilebilir
- GPTBotOpenAI
- ChatGPT-UserOpenAI
- ClaudeBotAnthropic
- anthropic-aiAnthropic
- Google-ExtendedGemini
- PerplexityBotPerplexity
- Meta-ExternalAgentMeta AI
- MistralBotMistral
- DeepSeekDeepSeek
- Applebot-ExtendedApple
- bingbotMicrosoft
- CCBotCommon Crawl
- BytespiderByteDance
- AmazonbotAmazon
- AI2Bot
- cohere-ai
Magazine Bull, piyasadaki başlıca AI motorlarından 16 tanesi tarafından taranıyor.
Magazine Bull üzerinde hangi amaçla yayın yapmalı?
Magazine Bull üzerindeki bir sponsorlu makale birden fazla stratejiye hizmet eder:
Sıkça sorulan sorular
Magazine Bull üzerinde nasıl sponsorlu makale yayınlanır?
Magazine Bull medyasını ranksource marketplace'te seçkinize ekleyin, editoryal briefinizi iletin; ranksource, Magazine Bull yazı işleriyle birlikte içerik üretimini ve ardından yayına almayı koordine eder. Format, bağlantılar ve süre, siparişiniz onaylanmadan önce teyit edilir.
Magazine Bull üzerinde bir sponsorlu makale ne kadar tutar?
Magazine Bull üzerinde bir sponsorlu makale yayını ₺689'dan başlar. Fiyat; içerik üretimini veya editoryal düzeltmeyi, yayına almayı ve makalenin sürdürülmesini kapsar. Seçilen formata göre kesin fiyat ranksource marketplace'te gösterilir.
Makalem Magazine Bull üzerinde ne kadar sürede yayınlanır?
Magazine Bull üzerindeki yayın süresi, brief yazı işleri tarafından onaylandıktan sonra siparişinizden önce teyit edilir. Talep edilen formata ve medyanın editoryal takvimine bağlıdır; ranksource yayına alınana kadar her adımı takip eder.
Sitenize giden bağlantı Magazine Bull üzerinde dofollow mu olacak?
Evet. Magazine Bull, sitenize dofollow bir bağlantı içerir (makale başına 1 bağlantıya kadar); bu, hedef sayfanıza SEO otoritesi aktarır.
Magazine Bull medyasına kendi makalemi verebilir miyim?
Evet, Magazine Bull reklamveren tarafından yazılan bir içeriği editoryal onayına tabi olarak kabul eder. İçerik üretimini, medyanın editoryal çizgisine uyum için ranksource'a da bırakabilirsiniz.
Magazine Bull üzerindeki bir makalede hangi konuları ele alabilirim?
Magazine Bull ağırlıklı olarak Yaşam & Günlük Hayat konularında yayın yapar. Sponsorlu makaleniz bu konulara ya da yazı işleriyle onaylanan tutarlı bir editoryal açıya uygun olmalıdır.
Magazine Bull üzerindeki bir makale ChatGPT, Claude veya Perplexity'de görünür mü?
Magazine Bull, aralarında GPTBot, ChatGPT-User & ClaudeBot bulunan 16 AI motoru tarafından taranıyor. Bu nedenle bu medyada yayınlanan bir sponsorlu makale, Google'daki görünürlüğüne ek olarak, bu motorların üretken yanıtlarında kaynak olarak alıntılanabilir; ranksource'un her medya için belgelediği bir AI görünürlüğü (GEO) kaldıracı.
Makalem Magazine Bull üzerinde ne kadar süre yayında kalır?
Makale Magazine Bull üzerinde en az 36 ay boyunca yayında kalır ve bağlantısı ya da bağlantıları bu süre boyunca aktif olur. Bu, basit bir geçici bağlantıdan üstün bir kalıcılık güvencesidir.
Bu medyalar da ilginizi çekebilir
- TechCrunch Amerika Birleşik Devletleri ₺1.688.999'dan itibaren
- Marie Claire Amerika Birleşik Devletleri ₺1.251.999'dan itibaren
- 9to5Mac Amerika Birleşik Devletleri ₺550.999'dan itibaren
- Rolling Stone Amerika Birleşik Devletleri ₺673.999'dan itibaren
- The Hollywood Reporter Amerika Birleşik Devletleri Ayrıca Yaşam & Günlük Hayat konusunda ₺503.999'dan itibaren
- TechRadar Amerika Birleşik Devletleri ₺500.999'dan itibaren
- The Week Amerika Birleşik Devletleri ₺514.999'dan itibaren
- Kiplinger Amerika Birleşik Devletleri ₺396.999'dan itibaren
Magazine Bull üzerinde yayınlayın
Magazine Bull üzerindeki uygunluğu inceleyin ve sponsorlu makalenizi ranksource marketplace üzerinden başlatın.