Le Blog Dalya üzerinde sponsorlu makale satın alın
Le Blog Dalya, ranksource marketplace üzerinde yer alan bir Amerika Birleşik Devletleri medyasıdır: sponsorlu makalenizi ilan edilen fiyattan ve taahhüt olmaksızın ayırtın.
- Dil
- İngilizce
- Ülke
- Amerika Birleşik Devletleri
- Süre
- 36 ay
- Bağlantı politikası
- Dofollow bağlantılar dahil
- Makale başına bağlantı
- 1 bağlantıya kadar
- Reklamveren içeriği
- İzin veriliyor
Le Blog Dalya hakkında
Le Blog Dalya présente l'expertise en papeterie événementielle, avec des créations soignées pour les célébrations.
Le Blog Dalya ağırlıklı olarak şu konularda yayın yapar:
Yayınladıklarınız
- Article sponsorisé ₺7.599
- Sitenize bağlantı mümkün
- Reklamveren tarafından sağlanan içerik kabul edilir
AI motorlarındaki görünürlük
Le Blog Dalya üzerinde yayınlanmak, bu medyayı tarayan AI motorlarının yanıtlarında da yer almak demektir.
AI motorlarına erişilebilir
- ChatGPT-UserOpenAI
- anthropic-aiAnthropic
- PerplexityBotPerplexity
- Meta-ExternalAgentMeta AI
- MistralBotMistral
- DeepSeekDeepSeek
- bingbotMicrosoft
- AI2Bot
- cohere-ai
Bu AI motorlarına kapalı
- GPTBotOpenAI
- ClaudeBotAnthropic
- Google-ExtendedGemini
- Applebot-ExtendedApple
- CCBotCommon Crawl
- BytespiderByteDance
- AmazonbotAmazon
Le Blog Dalya, piyasadaki başlıca AI motorlarından 9 tanesi tarafından taranıyor.
Le Blog Dalya üzerinde hangi amaçla yayın yapmalı?
Le Blog Dalya üzerindeki bir sponsorlu makale birden fazla stratejiye hizmet eder:
Sıkça sorulan sorular
Le Blog Dalya üzerinde nasıl sponsorlu makale yayınlanır?
Le Blog Dalya medyasını ranksource marketplace'te seçkinize ekleyin, editoryal briefinizi iletin; ranksource, Le Blog Dalya yazı işleriyle birlikte içerik üretimini ve ardından yayına almayı koordine eder. Format, bağlantılar ve süre, siparişiniz onaylanmadan önce teyit edilir.
Le Blog Dalya üzerinde bir sponsorlu makale ne kadar tutar?
Le Blog Dalya üzerinde bir sponsorlu makale yayını ₺7.599'dan başlar. Fiyat; içerik üretimini veya editoryal düzeltmeyi, yayına almayı ve makalenin sürdürülmesini kapsar. Seçilen formata göre kesin fiyat ranksource marketplace'te gösterilir.
Makalem Le Blog Dalya üzerinde ne kadar sürede yayınlanır?
Le Blog Dalya üzerindeki yayın süresi, brief yazı işleri tarafından onaylandıktan sonra siparişinizden önce teyit edilir. Talep edilen formata ve medyanın editoryal takvimine bağlıdır; ranksource yayına alınana kadar her adımı takip eder.
Sitenize giden bağlantı Le Blog Dalya üzerinde dofollow mu olacak?
Evet. Le Blog Dalya, sitenize dofollow bir bağlantı içerir (makale başına 1 bağlantıya kadar); bu, hedef sayfanıza SEO otoritesi aktarır.
Le Blog Dalya medyasına kendi makalemi verebilir miyim?
Evet, Le Blog Dalya reklamveren tarafından yazılan bir içeriği editoryal onayına tabi olarak kabul eder. İçerik üretimini, medyanın editoryal çizgisine uyum için ranksource'a da bırakabilirsiniz.
Le Blog Dalya üzerindeki bir makalede hangi konuları ele alabilirim?
Le Blog Dalya ağırlıklı olarak Yaşam & Günlük Hayat konularında yayın yapar. Sponsorlu makaleniz bu konulara ya da yazı işleriyle onaylanan tutarlı bir editoryal açıya uygun olmalıdır.
Le Blog Dalya üzerindeki bir makale ChatGPT, Claude veya Perplexity'de görünür mü?
Le Blog Dalya, aralarında ChatGPT-User, anthropic-ai & PerplexityBot bulunan 9 AI motoru tarafından taranıyor. Bu nedenle bu medyada yayınlanan bir sponsorlu makale, Google'daki görünürlüğüne ek olarak, bu motorların üretken yanıtlarında kaynak olarak alıntılanabilir; ranksource'un her medya için belgelediği bir AI görünürlüğü (GEO) kaldıracı.
Makalem Le Blog Dalya üzerinde ne kadar süre yayında kalır?
Makale Le Blog Dalya üzerinde en az 36 ay boyunca yayında kalır ve bağlantısı ya da bağlantıları bu süre boyunca aktif olur. Bu, basit bir geçici bağlantıdan üstün bir kalıcılık güvencesidir.
Bu medyalar da ilginizi çekebilir
- TechCrunch Amerika Birleşik Devletleri ₺1.688.999'dan itibaren
- Marie Claire Amerika Birleşik Devletleri ₺1.251.999'dan itibaren
- 9to5Mac Amerika Birleşik Devletleri ₺550.999'dan itibaren
- Rolling Stone Amerika Birleşik Devletleri ₺673.999'dan itibaren
- The Hollywood Reporter Amerika Birleşik Devletleri Ayrıca Yaşam & Günlük Hayat konusunda ₺503.999'dan itibaren
- TechRadar Amerika Birleşik Devletleri ₺500.999'dan itibaren
- The Week Amerika Birleşik Devletleri ₺514.999'dan itibaren
- Kiplinger Amerika Birleşik Devletleri ₺396.999'dan itibaren
Le Blog Dalya üzerinde yayınlayın
Le Blog Dalya üzerindeki uygunluğu inceleyin ve sponsorlu makalenizi ranksource marketplace üzerinden başlatın.