Laptop Mag üzerinde sponsorlu makale satın alın
Laptop Mag, ranksource marketplace üzerinde yer alan bir Amerika Birleşik Devletleri medyasıdır: sponsorlu makalenizi ilan edilen fiyattan ve taahhüt olmaksızın ayırtın.
- Dil
- İngilizce
- Ülke
- Amerika Birleşik Devletleri
- Süre
- 36 ay
- Bağlantı politikası
- Dofollow bağlantılar dahil
- Makale başına bağlantı
- 1 bağlantıya kadar
- Reklamveren içeriği
- İzin veriliyor
Laptop Mag hakkında
Laptop Mag publishes reviews, benchmarks, previews, and tips for laptops, tablets, and 2-in-1s.
Laptop Mag ağırlıklı olarak şu konularda yayın yapar:
Yayınladıklarınız
- Article sponsorisé ₺36.999
- Sitenize bağlantı mümkün
- Reklamveren tarafından sağlanan içerik kabul edilir
AI motorlarındaki görünürlük
Laptop Mag üzerinde yayınlanmak, bu medyayı tarayan AI motorlarının yanıtlarında da yer almak demektir.
AI motorlarına erişilebilir
- GPTBotOpenAI
- ChatGPT-UserOpenAI
- ClaudeBotAnthropic
- anthropic-aiAnthropic
- Google-ExtendedGemini
- PerplexityBotPerplexity
- Meta-ExternalAgentMeta AI
- MistralBotMistral
- DeepSeekDeepSeek
- Applebot-ExtendedApple
- bingbotMicrosoft
- CCBotCommon Crawl
- BytespiderByteDance
- AmazonbotAmazon
- AI2Bot
- cohere-ai
Laptop Mag, piyasadaki başlıca AI motorlarından 16 tanesi tarafından taranıyor.
Laptop Mag üzerinde hangi amaçla yayın yapmalı?
Laptop Mag üzerindeki bir sponsorlu makale birden fazla stratejiye hizmet eder:
Sıkça sorulan sorular
Laptop Mag üzerinde nasıl sponsorlu makale yayınlanır?
Laptop Mag medyasını ranksource marketplace'te seçkinize ekleyin, editoryal briefinizi iletin; ranksource, Laptop Mag yazı işleriyle birlikte içerik üretimini ve ardından yayına almayı koordine eder. Format, bağlantılar ve süre, siparişiniz onaylanmadan önce teyit edilir.
Laptop Mag üzerinde bir sponsorlu makale ne kadar tutar?
Laptop Mag üzerinde bir sponsorlu makale yayını ₺36.999'dan başlar. Fiyat; içerik üretimini veya editoryal düzeltmeyi, yayına almayı ve makalenin sürdürülmesini kapsar. Seçilen formata göre kesin fiyat ranksource marketplace'te gösterilir.
Makalem Laptop Mag üzerinde ne kadar sürede yayınlanır?
Laptop Mag üzerindeki yayın süresi, brief yazı işleri tarafından onaylandıktan sonra siparişinizden önce teyit edilir. Talep edilen formata ve medyanın editoryal takvimine bağlıdır; ranksource yayına alınana kadar her adımı takip eder.
Sitenize giden bağlantı Laptop Mag üzerinde dofollow mu olacak?
Evet. Laptop Mag, sitenize dofollow bir bağlantı içerir (makale başına 1 bağlantıya kadar); bu, hedef sayfanıza SEO otoritesi aktarır.
Laptop Mag medyasına kendi makalemi verebilir miyim?
Evet, Laptop Mag reklamveren tarafından yazılan bir içeriği editoryal onayına tabi olarak kabul eder. İçerik üretimini, medyanın editoryal çizgisine uyum için ranksource'a da bırakabilirsiniz.
Laptop Mag üzerindeki bir makalede hangi konuları ele alabilirim?
Laptop Mag ağırlıklı olarak Donanım & Gadget konularında yayın yapar. Sponsorlu makaleniz bu konulara ya da yazı işleriyle onaylanan tutarlı bir editoryal açıya uygun olmalıdır.
Laptop Mag üzerindeki bir makale ChatGPT, Claude veya Perplexity'de görünür mü?
Laptop Mag, aralarında GPTBot, ChatGPT-User & ClaudeBot bulunan 16 AI motoru tarafından taranıyor. Bu nedenle bu medyada yayınlanan bir sponsorlu makale, Google'daki görünürlüğüne ek olarak, bu motorların üretken yanıtlarında kaynak olarak alıntılanabilir; ranksource'un her medya için belgelediği bir AI görünürlüğü (GEO) kaldıracı.
Makalem Laptop Mag üzerinde ne kadar süre yayında kalır?
Makale Laptop Mag üzerinde en az 36 ay boyunca yayında kalır ve bağlantısı ya da bağlantıları bu süre boyunca aktif olur. Bu, basit bir geçici bağlantıdan üstün bir kalıcılık güvencesidir.
Bu medyalar da ilginizi çekebilir
- TechCrunch Amerika Birleşik Devletleri ₺1.688.999'dan itibaren
- Marie Claire Amerika Birleşik Devletleri ₺1.251.999'dan itibaren
- 9to5Mac Amerika Birleşik Devletleri Ayrıca Donanım & Gadget konusunda ₺550.999'dan itibaren
- Rolling Stone Amerika Birleşik Devletleri ₺673.999'dan itibaren
- The Hollywood Reporter Amerika Birleşik Devletleri ₺503.999'dan itibaren
- TechRadar Amerika Birleşik Devletleri Ayrıca Donanım & Gadget konusunda ₺500.999'dan itibaren
- The Week Amerika Birleşik Devletleri ₺514.999'dan itibaren
- Kiplinger Amerika Birleşik Devletleri ₺396.999'dan itibaren
Laptop Mag üzerinde yayınlayın
Laptop Mag üzerindeki uygunluğu inceleyin ve sponsorlu makalenizi ranksource marketplace üzerinden başlatın.