Geek Ireland üzerinde sponsorlu makale satın alın
Geek Ireland, ranksource marketplace üzerinde yer alan bir Birleşik Krallık medyasıdır: sponsorlu makalenizi ilan edilen fiyattan ve taahhüt olmaksızın ayırtın.
- Dil
- İngilizce
- Ülke
- Birleşik Krallık
- Süre
- 36 ay
- Bağlantı politikası
- Dofollow bağlantılar dahil
- Makale başına bağlantı
- 1 bağlantıya kadar
- Reklamveren içeriği
- İzin veriliyor
Geek Ireland hakkında
Geek Ireland covers books, gaming, hardware, movies, and TV for enthusiasts in the UK.
Geek Ireland ağırlıklı olarak şu konularda yayın yapar:
Yayınladıklarınız
- Article sponsorisé ₺127.999
- Sitenize bağlantı mümkün
- Reklamveren tarafından sağlanan içerik kabul edilir
AI motorlarındaki görünürlük
Geek Ireland üzerinde yayınlanmak, bu medyayı tarayan AI motorlarının yanıtlarında da yer almak demektir.
AI motorlarına erişilebilir
- MistralBotMistral
- DeepSeekDeepSeek
- bingbotMicrosoft
Bu AI motorlarına kapalı
- GPTBotOpenAI
- ChatGPT-UserOpenAI
- ClaudeBotAnthropic
- anthropic-aiAnthropic
- Google-ExtendedGemini
- PerplexityBotPerplexity
- Meta-ExternalAgentMeta AI
- Applebot-ExtendedApple
- CCBotCommon Crawl
- BytespiderByteDance
- AmazonbotAmazon
- AI2Bot
- cohere-ai
Geek Ireland, piyasadaki başlıca AI motorlarından 3 tanesi tarafından taranıyor.
Geek Ireland üzerinde hangi amaçla yayın yapmalı?
Geek Ireland üzerindeki bir sponsorlu makale birden fazla stratejiye hizmet eder:
Sıkça sorulan sorular
Geek Ireland üzerinde nasıl sponsorlu makale yayınlanır?
Geek Ireland medyasını ranksource marketplace'te seçkinize ekleyin, editoryal briefinizi iletin; ranksource, Geek Ireland yazı işleriyle birlikte içerik üretimini ve ardından yayına almayı koordine eder. Format, bağlantılar ve süre, siparişiniz onaylanmadan önce teyit edilir.
Geek Ireland üzerinde bir sponsorlu makale ne kadar tutar?
Geek Ireland üzerinde bir sponsorlu makale yayını ₺127.999'dan başlar. Fiyat; içerik üretimini veya editoryal düzeltmeyi, yayına almayı ve makalenin sürdürülmesini kapsar. Seçilen formata göre kesin fiyat ranksource marketplace'te gösterilir.
Makalem Geek Ireland üzerinde ne kadar sürede yayınlanır?
Geek Ireland üzerindeki yayın süresi, brief yazı işleri tarafından onaylandıktan sonra siparişinizden önce teyit edilir. Talep edilen formata ve medyanın editoryal takvimine bağlıdır; ranksource yayına alınana kadar her adımı takip eder.
Sitenize giden bağlantı Geek Ireland üzerinde dofollow mu olacak?
Evet. Geek Ireland, sitenize dofollow bir bağlantı içerir (makale başına 1 bağlantıya kadar); bu, hedef sayfanıza SEO otoritesi aktarır.
Geek Ireland medyasına kendi makalemi verebilir miyim?
Evet, Geek Ireland reklamveren tarafından yazılan bir içeriği editoryal onayına tabi olarak kabul eder. İçerik üretimini, medyanın editoryal çizgisine uyum için ranksource'a da bırakabilirsiniz.
Geek Ireland üzerindeki bir makalede hangi konuları ele alabilirim?
Geek Ireland ağırlıklı olarak Konsol & PC Oyunları, Sinema & TV, Kitap & Edebiyat & Donanım & Gadget konularında yayın yapar. Sponsorlu makaleniz bu konulara ya da yazı işleriyle onaylanan tutarlı bir editoryal açıya uygun olmalıdır.
Geek Ireland üzerindeki bir makale ChatGPT, Claude veya Perplexity'de görünür mü?
Geek Ireland, aralarında MistralBot, DeepSeek & bingbot bulunan 3 AI motoru tarafından taranıyor. Bu nedenle bu medyada yayınlanan bir sponsorlu makale, Google'daki görünürlüğüne ek olarak, bu motorların üretken yanıtlarında kaynak olarak alıntılanabilir; ranksource'un her medya için belgelediği bir AI görünürlüğü (GEO) kaldıracı.
Makalem Geek Ireland üzerinde ne kadar süre yayında kalır?
Makale Geek Ireland üzerinde en az 36 ay boyunca yayında kalır ve bağlantısı ya da bağlantıları bu süre boyunca aktif olur. Bu, basit bir geçici bağlantıdan üstün bir kalıcılık güvencesidir.
Bu medyalar da ilginizi çekebilir
- Metro Birleşik Krallık ₺635.999'dan itibaren
- Express Birleşik Krallık ₺325.999'dan itibaren
- The Mirror Birleşik Krallık ₺284.999'dan itibaren
- The Daily Star Birleşik Krallık ₺325.999'dan itibaren
- Manchester Evening News Birleşik Krallık ₺106.999'dan itibaren
- Liverpool Echo Birleşik Krallık Ayrıca Sinema & TV konusunda ₺104.999'dan itibaren
- Birmingham Live Birleşik Krallık ₺119.999'dan itibaren
- WalesOnline Birleşik Krallık ₺108.999'dan itibaren
Geek Ireland üzerinde yayınlayın
Geek Ireland üzerindeki uygunluğu inceleyin ve sponsorlu makalenizi ranksource marketplace üzerinden başlatın.