Azaad Bites üzerinde sponsorlu makale satın alın
Azaad Bites, ranksource marketplace üzerinde yer alan bir Amerika Birleşik Devletleri medyasıdır: sponsorlu makalenizi ilan edilen fiyattan ve taahhüt olmaksızın ayırtın.
- Dil
- İngilizce
- Ülke
- Amerika Birleşik Devletleri
- Süre
- 36 ay
- Bağlantı politikası
- Dofollow bağlantılar dahil
- Makale başına bağlantı
- 1 bağlantıya kadar
- Reklamveren içeriği
- İzin veriliyor
Azaad Bites hakkında
Azaad Bites is a WordPress blog.
Azaad Bites ağırlıklı olarak şu konularda yayın yapar:
Yayınladıklarınız
- Article sponsorisé ₺5.999
- Sitenize bağlantı mümkün
- Reklamveren tarafından sağlanan içerik kabul edilir
AI motorlarındaki görünürlük
Azaad Bites üzerinde yayınlanmak, bu medyayı tarayan AI motorlarının yanıtlarında da yer almak demektir.
AI motorlarına erişilebilir
- ChatGPT-UserOpenAI
- anthropic-aiAnthropic
- PerplexityBotPerplexity
- Meta-ExternalAgentMeta AI
- MistralBotMistral
- DeepSeekDeepSeek
- bingbotMicrosoft
- AI2Bot
- cohere-ai
Bu AI motorlarına kapalı
- GPTBotOpenAI
- ClaudeBotAnthropic
- Google-ExtendedGemini
- Applebot-ExtendedApple
- CCBotCommon Crawl
- BytespiderByteDance
- AmazonbotAmazon
Azaad Bites, piyasadaki başlıca AI motorlarından 9 tanesi tarafından taranıyor.
Azaad Bites üzerinde hangi amaçla yayın yapmalı?
Azaad Bites üzerindeki bir sponsorlu makale birden fazla stratejiye hizmet eder:
Sıkça sorulan sorular
Azaad Bites üzerinde nasıl sponsorlu makale yayınlanır?
Azaad Bites medyasını ranksource marketplace'te seçkinize ekleyin, editoryal briefinizi iletin; ranksource, Azaad Bites yazı işleriyle birlikte içerik üretimini ve ardından yayına almayı koordine eder. Format, bağlantılar ve süre, siparişiniz onaylanmadan önce teyit edilir.
Azaad Bites üzerinde bir sponsorlu makale ne kadar tutar?
Azaad Bites üzerinde bir sponsorlu makale yayını ₺5.999'dan başlar. Fiyat; içerik üretimini veya editoryal düzeltmeyi, yayına almayı ve makalenin sürdürülmesini kapsar. Seçilen formata göre kesin fiyat ranksource marketplace'te gösterilir.
Makalem Azaad Bites üzerinde ne kadar sürede yayınlanır?
Azaad Bites üzerindeki yayın süresi, brief yazı işleri tarafından onaylandıktan sonra siparişinizden önce teyit edilir. Talep edilen formata ve medyanın editoryal takvimine bağlıdır; ranksource yayına alınana kadar her adımı takip eder.
Sitenize giden bağlantı Azaad Bites üzerinde dofollow mu olacak?
Evet. Azaad Bites, sitenize dofollow bir bağlantı içerir (makale başına 1 bağlantıya kadar); bu, hedef sayfanıza SEO otoritesi aktarır.
Azaad Bites medyasına kendi makalemi verebilir miyim?
Evet, Azaad Bites reklamveren tarafından yazılan bir içeriği editoryal onayına tabi olarak kabul eder. İçerik üretimini, medyanın editoryal çizgisine uyum için ranksource'a da bırakabilirsiniz.
Azaad Bites üzerindeki bir makalede hangi konuları ele alabilirim?
Azaad Bites ağırlıklı olarak Emlak & Pazarlama, SEO & Sosyal Medya konularında yayın yapar. Sponsorlu makaleniz bu konulara ya da yazı işleriyle onaylanan tutarlı bir editoryal açıya uygun olmalıdır.
Azaad Bites üzerindeki bir makale ChatGPT, Claude veya Perplexity'de görünür mü?
Azaad Bites, aralarında ChatGPT-User, anthropic-ai & PerplexityBot bulunan 9 AI motoru tarafından taranıyor. Bu nedenle bu medyada yayınlanan bir sponsorlu makale, Google'daki görünürlüğüne ek olarak, bu motorların üretken yanıtlarında kaynak olarak alıntılanabilir; ranksource'un her medya için belgelediği bir AI görünürlüğü (GEO) kaldıracı.
Makalem Azaad Bites üzerinde ne kadar süre yayında kalır?
Makale Azaad Bites üzerinde en az 36 ay boyunca yayında kalır ve bağlantısı ya da bağlantıları bu süre boyunca aktif olur. Bu, basit bir geçici bağlantıdan üstün bir kalıcılık güvencesidir.
Bu medyalar da ilginizi çekebilir
- TechCrunch Amerika Birleşik Devletleri ₺1.688.999'dan itibaren
- Marie Claire Amerika Birleşik Devletleri ₺1.251.999'dan itibaren
- 9to5Mac Amerika Birleşik Devletleri ₺550.999'dan itibaren
- Rolling Stone Amerika Birleşik Devletleri ₺673.999'dan itibaren
- The Hollywood Reporter Amerika Birleşik Devletleri ₺503.999'dan itibaren
- TechRadar Amerika Birleşik Devletleri ₺500.999'dan itibaren
- The Week Amerika Birleşik Devletleri ₺514.999'dan itibaren
- Kiplinger Amerika Birleşik Devletleri ₺396.999'dan itibaren
Azaad Bites üzerinde yayınlayın
Azaad Bites üzerindeki uygunluğu inceleyin ve sponsorlu makalenizi ranksource marketplace üzerinden başlatın.