AllMacWorldz üzerinde sponsorlu makale satın alın
AllMacWorldz, ranksource marketplace üzerinde yer alan bir Amerika Birleşik Devletleri medyasıdır: sponsorlu makalenizi ilan edilen fiyattan ve taahhüt olmaksızın ayırtın.
- Dil
- İngilizce
- Ülke
- Amerika Birleşik Devletleri
- Süre
- 36 ay
- Bağlantı politikası
- Dofollow bağlantılar dahil
- Makale başına bağlantı
- 1 bağlantıya kadar
- Reklamveren içeriği
- İzin veriliyor
AllMacWorldz hakkında
AllMacWorldz offers Apple insights, including the latest on macOS, iOS, apps, and hardware downloads, with reviews, tutorials, and expert guides.
AllMacWorldz ağırlıklı olarak şu konularda yayın yapar:
Yayınladıklarınız
- Article sponsorisé ₺3.199
- Sitenize bağlantı mümkün
- Reklamveren tarafından sağlanan içerik kabul edilir
- Citation dans un article existant -%30₺2.399
- Mevcut bir makaleye ekleme
- Reklamveren tarafından sağlanan içerik kabul edilir
- Lien dans un article existant -%30₺2.399
- Sitenize bağlantı dahil
- Mevcut bir makaleye ekleme
- Reklamveren tarafından sağlanan içerik kabul edilir
AI motorlarındaki görünürlük
AllMacWorldz üzerinde yayınlanmak, bu medyayı tarayan AI motorlarının yanıtlarında da yer almak demektir.
AI motorlarına erişilebilir
- GPTBotOpenAI
- ChatGPT-UserOpenAI
- ClaudeBotAnthropic
- anthropic-aiAnthropic
- Google-ExtendedGemini
- PerplexityBotPerplexity
- Meta-ExternalAgentMeta AI
- MistralBotMistral
- DeepSeekDeepSeek
- Applebot-ExtendedApple
- bingbotMicrosoft
- CCBotCommon Crawl
- BytespiderByteDance
- AmazonbotAmazon
- AI2Bot
- cohere-ai
AllMacWorldz, piyasadaki başlıca AI motorlarından 16 tanesi tarafından taranıyor.
AllMacWorldz üzerinde hangi amaçla yayın yapmalı?
AllMacWorldz üzerindeki bir sponsorlu makale birden fazla stratejiye hizmet eder:
Sıkça sorulan sorular
AllMacWorldz üzerinde nasıl sponsorlu makale yayınlanır?
AllMacWorldz medyasını ranksource marketplace'te seçkinize ekleyin, editoryal briefinizi iletin; ranksource, AllMacWorldz yazı işleriyle birlikte içerik üretimini ve ardından yayına almayı koordine eder. Format, bağlantılar ve süre, siparişiniz onaylanmadan önce teyit edilir.
AllMacWorldz üzerinde bir sponsorlu makale ne kadar tutar?
AllMacWorldz üzerinde bir sponsorlu makale yayını ₺2.399'dan başlar. Fiyat; içerik üretimini veya editoryal düzeltmeyi, yayına almayı ve makalenin sürdürülmesini kapsar. Seçilen formata göre kesin fiyat ranksource marketplace'te gösterilir.
Makalem AllMacWorldz üzerinde ne kadar sürede yayınlanır?
AllMacWorldz üzerindeki yayın süresi, brief yazı işleri tarafından onaylandıktan sonra siparişinizden önce teyit edilir. Talep edilen formata ve medyanın editoryal takvimine bağlıdır; ranksource yayına alınana kadar her adımı takip eder.
Sitenize giden bağlantı AllMacWorldz üzerinde dofollow mu olacak?
Evet. AllMacWorldz, sitenize dofollow bir bağlantı içerir (makale başına 1 bağlantıya kadar); bu, hedef sayfanıza SEO otoritesi aktarır.
AllMacWorldz medyasına kendi makalemi verebilir miyim?
Evet, AllMacWorldz reklamveren tarafından yazılan bir içeriği editoryal onayına tabi olarak kabul eder. İçerik üretimini, medyanın editoryal çizgisine uyum için ranksource'a da bırakabilirsiniz.
AllMacWorldz üzerindeki bir makalede hangi konuları ele alabilirim?
AllMacWorldz ağırlıklı olarak Yazılım & Uygulamalar & Donanım & Gadget konularında yayın yapar. Sponsorlu makaleniz bu konulara ya da yazı işleriyle onaylanan tutarlı bir editoryal açıya uygun olmalıdır.
AllMacWorldz üzerindeki bir makale ChatGPT, Claude veya Perplexity'de görünür mü?
AllMacWorldz, aralarında GPTBot, ChatGPT-User & ClaudeBot bulunan 16 AI motoru tarafından taranıyor. Bu nedenle bu medyada yayınlanan bir sponsorlu makale, Google'daki görünürlüğüne ek olarak, bu motorların üretken yanıtlarında kaynak olarak alıntılanabilir — ranksource'un her medya için belgelediği bir AI görünürlüğü (GEO) kaldıracı.
Makalem AllMacWorldz üzerinde ne kadar süre yayında kalır?
Makale AllMacWorldz üzerinde en az 36 ay boyunca yayında kalır ve bağlantısı ya da bağlantıları bu süre boyunca aktif olur. Bu, basit bir geçici bağlantıdan üstün bir kalıcılık güvencesidir.
Bu medyalar da ilginizi çekebilir
- 9to5Mac Amerika Birleşik Devletleri Ayrıca Donanım & Gadget konusunda ₺550.999'dan itibaren
- Rolling Stone Amerika Birleşik Devletleri ₺673.999'dan itibaren
- The Hollywood Reporter Amerika Birleşik Devletleri ₺503.999'dan itibaren
- TechRadar Amerika Birleşik Devletleri Ayrıca Donanım & Gadget konusunda ₺500.999'dan itibaren
- TechCrunch Amerika Birleşik Devletleri ₺1.688.999'dan itibaren
- Marie Claire Amerika Birleşik Devletleri ₺1.251.999'dan itibaren
- The Week Amerika Birleşik Devletleri ₺514.999'dan itibaren
- Kiplinger Amerika Birleşik Devletleri ₺396.999'dan itibaren
AllMacWorldz üzerinde yayınlayın
AllMacWorldz üzerindeki uygunluğu inceleyin ve sponsorlu makalenizi ranksource marketplace üzerinden başlatın.