Ace Football üzerinde sponsorlu makale satın alın
Ace Football, ranksource marketplace üzerinde yer alan bir Amerika Birleşik Devletleri medyasıdır: sponsorlu makalenizi ilan edilen fiyattan ve taahhüt olmaksızın ayırtın.
- Dil
- İngilizce
- Ülke
- Amerika Birleşik Devletleri
- Süre
- 36 ay
- Bağlantı politikası
- Dofollow bağlantılar dahil
- Makale başına bağlantı
- 1 bağlantıya kadar
- Reklamveren içeriği
- İzin veriliyor
Ace Football hakkında
Ace Football provides the latest football news, transfer rumours, results, and statistics.
Ace Football ağırlıklı olarak şu konularda yayın yapar:
Yayınladıklarınız
- Article sponsorisé ₺18.999
- Sitenize bağlantı mümkün
- Reklamveren tarafından sağlanan içerik kabul edilir
- Citation dans un article existant -%30₺13.999
- Mevcut bir makaleye ekleme
- Reklamveren tarafından sağlanan içerik kabul edilir
- Lien dans un article existant -%30₺13.999
- Sitenize bağlantı dahil
- Mevcut bir makaleye ekleme
- Reklamveren tarafından sağlanan içerik kabul edilir
AI motorlarındaki görünürlük
Ace Football üzerinde yayınlanmak, bu medyayı tarayan AI motorlarının yanıtlarında da yer almak demektir.
AI motorlarına erişilebilir
- GPTBotOpenAI
- ChatGPT-UserOpenAI
- ClaudeBotAnthropic
- anthropic-aiAnthropic
- Google-ExtendedGemini
- PerplexityBotPerplexity
- Meta-ExternalAgentMeta AI
- MistralBotMistral
- DeepSeekDeepSeek
- Applebot-ExtendedApple
- bingbotMicrosoft
- CCBotCommon Crawl
- BytespiderByteDance
- AmazonbotAmazon
- AI2Bot
- cohere-ai
Ace Football, piyasadaki başlıca AI motorlarından 16 tanesi tarafından taranıyor.
Ace Football üzerinde hangi amaçla yayın yapmalı?
Ace Football üzerindeki bir sponsorlu makale birden fazla stratejiye hizmet eder:
Sıkça sorulan sorular
Ace Football üzerinde nasıl sponsorlu makale yayınlanır?
Ace Football medyasını ranksource marketplace'te seçkinize ekleyin, editoryal briefinizi iletin; ranksource, Ace Football yazı işleriyle birlikte içerik üretimini ve ardından yayına almayı koordine eder. Format, bağlantılar ve süre, siparişiniz onaylanmadan önce teyit edilir.
Ace Football üzerinde bir sponsorlu makale ne kadar tutar?
Ace Football üzerinde bir sponsorlu makale yayını ₺13.999'dan başlar. Fiyat; içerik üretimini veya editoryal düzeltmeyi, yayına almayı ve makalenin sürdürülmesini kapsar. Seçilen formata göre kesin fiyat ranksource marketplace'te gösterilir.
Makalem Ace Football üzerinde ne kadar sürede yayınlanır?
Ace Football üzerindeki yayın süresi, brief yazı işleri tarafından onaylandıktan sonra siparişinizden önce teyit edilir. Talep edilen formata ve medyanın editoryal takvimine bağlıdır; ranksource yayına alınana kadar her adımı takip eder.
Sitenize giden bağlantı Ace Football üzerinde dofollow mu olacak?
Evet. Ace Football, sitenize dofollow bir bağlantı içerir (makale başına 1 bağlantıya kadar); bu, hedef sayfanıza SEO otoritesi aktarır.
Ace Football medyasına kendi makalemi verebilir miyim?
Evet, Ace Football reklamveren tarafından yazılan bir içeriği editoryal onayına tabi olarak kabul eder. İçerik üretimini, medyanın editoryal çizgisine uyum için ranksource'a da bırakabilirsiniz.
Ace Football üzerindeki bir makalede hangi konuları ele alabilirim?
Ace Football ağırlıklı olarak Futbol & Takım Sporları konularında yayın yapar. Sponsorlu makaleniz bu konulara ya da yazı işleriyle onaylanan tutarlı bir editoryal açıya uygun olmalıdır.
Ace Football üzerindeki bir makale ChatGPT, Claude veya Perplexity'de görünür mü?
Ace Football, aralarında GPTBot, ChatGPT-User & ClaudeBot bulunan 16 AI motoru tarafından taranıyor. Bu nedenle bu medyada yayınlanan bir sponsorlu makale, Google'daki görünürlüğüne ek olarak, bu motorların üretken yanıtlarında kaynak olarak alıntılanabilir; ranksource'un her medya için belgelediği bir AI görünürlüğü (GEO) kaldıracı.
Makalem Ace Football üzerinde ne kadar süre yayında kalır?
Makale Ace Football üzerinde en az 36 ay boyunca yayında kalır ve bağlantısı ya da bağlantıları bu süre boyunca aktif olur. Bu, basit bir geçici bağlantıdan üstün bir kalıcılık güvencesidir.
Bu medyalar da ilginizi çekebilir
- TechCrunch Amerika Birleşik Devletleri ₺1.688.999'dan itibaren
- Marie Claire Amerika Birleşik Devletleri ₺1.251.999'dan itibaren
- 9to5Mac Amerika Birleşik Devletleri ₺550.999'dan itibaren
- Rolling Stone Amerika Birleşik Devletleri ₺673.999'dan itibaren
- The Hollywood Reporter Amerika Birleşik Devletleri ₺503.999'dan itibaren
- TechRadar Amerika Birleşik Devletleri ₺500.999'dan itibaren
- The Week Amerika Birleşik Devletleri ₺514.999'dan itibaren
- Kiplinger Amerika Birleşik Devletleri ₺396.999'dan itibaren
Ace Football üzerinde yayınlayın
Ace Football üzerindeki uygunluğu inceleyin ve sponsorlu makalenizi ranksource marketplace üzerinden başlatın.