Køb en sponsoreret artikel på Banjaluka
Banjaluka er et medie fra Bosnien-Hercegovina, som er tilgængeligt på ranksource-markedspladsen: reservér din sponsorerede artikel til den viste pris og uden binding.
- Sprog
- Bosnisk
- Land
- Bosnien-Hercegovina
- Varighed
- 36 måneder
- Linkpolitik
- Dofollow-links inkluderet
- Links / artikel
- 1 link pr. artikel
- Annoncørindhold
- Tilladt
Om Banjaluka
Posjetite Banjaluka.com za najnovije vijesti, vijesti iz Banjaluke i regiona, video, audio i foto vijesti. Banjaluka.com pruža pouzdane vijesti iz Banjaluke, kao i lokalne i regionalne perspektive. Takođe, zabavne, poslovne, sportske, naučne, tehnološke i zdravstvene vijesti. Najave kulturnih, muzičkih, sportskih i društvenih događaja.
Banjaluka udgiver primært om følgende emner:
Det, du udgiver
- Article sponsorisé 1.899 kr.
- Link til dit website muligt
- Indhold leveret af annoncøren accepteres
Synlighed i AI-søgemaskiner
At blive udgivet på Banjaluka betyder også at optræde i svarene fra de AI-søgemaskiner, der gennemsøger dette medie.
Tilgængelig for AI-søgemaskiner
- GPTBotOpenAI
- ChatGPT-UserOpenAI
- ClaudeBotAnthropic
- anthropic-aiAnthropic
- Google-ExtendedGemini
- PerplexityBotPerplexity
- Meta-ExternalAgentMeta AI
- MistralBotMistral
- DeepSeekDeepSeek
- Applebot-ExtendedApple
- bingbotMicrosoft
- CCBotCommon Crawl
- BytespiderByteDance
- AmazonbotAmazon
- AI2Bot
- cohere-ai
Banjaluka gennemsøges af 16 AI-søgemaskiner blandt markedets vigtigste.
Med hvilket mål vil du udgive på Banjaluka?
En sponsoreret artikel på Banjaluka understøtter flere strategier:
Ofte stillede spørgsmål
Hvordan udgiver jeg en sponsoreret artikel på Banjaluka?
Føj Banjaluka til dit udvalg på ranksource-markedspladsen, send din redaktionelle brief, og ranksource koordinerer skrivningen og derefter offentliggørelsen sammen med redaktionen på Banjaluka. Format, links og leveringstid bekræftes, inden din bestilling godkendes.
Hvad koster en sponsoreret artikel på Banjaluka?
Udgivelse af en sponsoreret artikel på Banjaluka starter ved 1.899 kr.. Prisen dækker skrivning eller redaktionel korrektur, offentliggørelse og opretholdelse af artiklen. Den præcise pris afhængigt af det valgte format vises på ranksource-markedspladsen.
Hvor hurtigt bliver min artikel udgivet på Banjaluka?
Leveringstiden for udgivelse på Banjaluka bekræftes inden din bestilling, når briefen er godkendt af redaktionen. Den afhænger af det ønskede format og mediets redaktionelle kalender; ranksource følger hvert trin frem til offentliggørelsen.
Vil linket til mit website være dofollow på Banjaluka?
Ja. Banjaluka inkluderer et dofollow-link til dit website, op til 1 link pr. artikel, hvilket overfører SEO-autoritet til din landingsside.
Kan jeg levere min egen artikel til Banjaluka?
Ja, Banjaluka accepterer indhold skrevet af annoncøren, med forbehold for redaktionel godkendelse. Du kan også overlade skrivningen til ranksource for at overholde mediets redaktionelle linje.
Hvilke emner kan jeg tage op i en artikel på Banjaluka?
Banjaluka udgiver primært om Nyheder & lokalstof, Politik & økonominyheder, Musik & Sport. Din sponsorerede artikel skal falde inden for disse emner eller en sammenhængende redaktionel vinkel, der er godkendt med redaktionen.
Optræder en artikel på Banjaluka i ChatGPT, Claude eller Perplexity?
Banjaluka gennemsøges af 16 AI-søgemaskiner, herunder GPTBot, ChatGPT-User & ClaudeBot. En sponsoreret artikel udgivet på dette medie kan derfor blive brugt som kilde i deres generative svar, ud over dens synlighed på Google: en løftestang for AI-synlighed (GEO), som ranksource dokumenterer for hvert medie.
Hvor længe forbliver min artikel online på Banjaluka?
Artiklen forbliver udgivet på Banjaluka i mindst 36 måneder, med sine link(s) aktive i hele denne periode. Det er en garanti for permanens, der overgår et simpelt midlertidigt link.
Disse medier kan også have din interesse
- Raport.ba Bosnien-Hercegovina Også om Nyheder & lokalstof Fra 7.599 kr.
- Crna Hronika Bosnien-Hercegovina Også om Nyheder & lokalstof Fra 1.599 kr.
- BIGportal Bosnien-Hercegovina Også om Musik Fra 2.199 kr.
- RTV Slon Bosnien-Hercegovina Også om Nyheder & lokalstof Fra 1.699 kr.
- Face TV Bosnien-Hercegovina Også om Nyheder & lokalstof Fra 2.399 kr.
- Azra Magazin Bosnien-Hercegovina Fra 3.499 kr.
- TNT Portal Bosnien-Hercegovina Også om Nyheder & lokalstof Fra 1.599 kr.
- TuzlaInfo Bosnien-Hercegovina Også om Nyheder & lokalstof Fra 2.699 kr.
Udgiv på Banjaluka
Tjek tilgængeligheden og start din sponsorerede artikel på Banjaluka fra ranksource-markedspladsen.